Valorant ajan seçiminden sonra oyundan atıyor

NycroX

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi ajan seçiminden sonra ki yükleme ekranında oyun kalıyor ve bir süre sonra menüye geri atıyor.

Dün akşama kadar hiçbir sorun yoktu 90 - 130 FPS arası oyunu rahat şekilde oynayabiliyordum. İşlemci sıcaklığım oyun içerisinde 58 - 60 arası durduk yere böyle bir sorun olmaya başladı. Vanguard'ı silip yükledim, oyunu silip yükledim fakat bir işe yaramadı.

Sistem özellikleri:
i3-2100 3.10GHz.
GTX 760 2 GB MSI
8 GB 1333MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu dün gece ben de yaşamaya başladım. Aynı işlemleri yaptım sorun çözülmedi. Telefonun mobil interneti ile bağlandığım zaman oyuna giriyor. DNS değiştirme, ağ sıfırlama gibi seçenekleri denedim ama evdeki internet ile oyuna girmeyi başaramadım.

Netspeed mi kullanıyorsun ?
Aynı sorunu dün gece ben de yaşamaya başladım. Aynı işlemleri yaptım sorun çözülmedi. Telefonun mobil interneti ile bağlandığım zaman oyuna giriyor. DNS değiştirme, ağ sıfırlama gibi seçenekleri denedim ama evdeki internet ile oyuna girmeyi başaramadım.

Ben de yüksek ping değerleri gördüm dün oyunda. Yalnız aynı takımda oynadığım diğer 4 oyuncunun 3'ünün de değişken ve yüksek pingi vardı. Hepsinin NetSpeed olma olasılığı biraz düşük görünüyor bana.
Riot'a yazdım ama cevap gelmedi henüz. NetSpeed'i de aramak iyi olabilir belki.

Son düzenleme:
Her hangi bir bilgi alabilirsen buraya da yazar mısın ?
Ben de yüksek ping değerleri gördüm dün oyunda. Yalnız aynı takımda oynadığım diğer 4 oyuncunun 3'ünün de değişken ve yüksek pingi vardı. Hepsinin NetSpeed olma olasılığı biraz düşük görünüyor bana.
Riot'a yazdım ama cevap gelmedi henüz. NetSpeed'i de aramak iyi olabilir belki.

Bu tarz sorunları mail ile çözüyorlar. Bir mail attım şimdi konu çözüm gelirse buraya yazarım. Sen de başlığı raporlayıp ''NetSpeed'' kaynaklı olduğunu eklersen iyi olabilir. Farklı kullanıcılar da aynı sorunu yaşıyorsa kaynağın NetSpeed olduğundan emin oluruz.

Tamamdır teşekkürler
Bu tarz sorunları mail ile çözüyorlar. Bir mail attım şimdi konu çözüm gelirse buraya yazarım. Sen de başlığı raporlayıp ''NetSpeed'' kaynaklı olduğunu eklersen iyi olabilir. Farklı kullanıcılar da aynı sorunu yaşıyorsa kaynağın NetSpeed olduğundan emin oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı