Valorant akıcı ve canlı renklerle nasıl oynanır?

Ozistyy

Femtopat
Daha fazla  
Sorum yukarıdaki gibidir. Renk ile ilgili bildiğim tek ayar dijital vibrence (yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın), onun dışında bildiğim pek bir şey yok.

Sorum yukarıdaki gibidir. Renk ile ilgili bildiğim tek ayar dijital vibrence (yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın), onun dışında bildiğim pek bir şey yok.

NVIDIA Denetim Masası'ndan, Digital Vibrance ayarını arttırırsanız daha doygun, daha canlı renkler elde edersiniz, fakat bunu uzun süre kullanmak, gözlerinizi yorabilir.

AMD Radeon Software'da da orada ekran kısmında sanırım renk ayarları ile ilgili bir yer olması lazım. Çok az AMD kart kullandığım için hayal meyal hatırlıyorum kusuruma bakmayın.

Akıcı kısmına gelirsek, orada tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım. Monitörünüz Hz değeri, ve sizin bu Hz değerini karşılayabilecek kadar FPS almanız, oyunun akıcılığını ciddi şekilde etkileyecektir.

Onun haricinde ayarlarda V-Sync ayarı ekranda yırtılamaları giderdiğinden, sırf daha akıcı yapıyor gibi durduğu için kesinlikle açmayın, Input Lag'a sebebiyet verir, bu da gecikmeli bir oynanış demek, bu da sizin için dezavantaj demek.

Geri
Yukarı