Valorant Allah'a küfür edeni şikayet etmek

Eki Görüntüle 1178602

Olayı anlatıyorum.

Bu "ari" nickli arkadaş, kız. Diğer Reyna ise bir erkek. Avrupa sunucusundayız. Bu kız zaten çok egolu bir tip. Parası olmasına rağmen bana silah almıyor. Param olmamasına rağmen "paran var krdşm?" diyor. Şımarığın, egolunun teki yani.

Erkekte tahmin ettiğiniz, malum erkek. Kız oyunda AFK kalıyor, "mal" diyorum(bunu diyerek hata ettim, farkındayım). Erkek hemen ailevi değerlere ve Allah'a küfür ediyor. Kız olan gülüyor.

Sizce bu arkadaşı, Allah'a küfür ettiği için şikayet etmeye değer mi? Bir ceza alsın istiyorum, ama bir yandan da uğraşasım yok. Ne düşünüyorsunuz? Uğraşmaya değer mi?

Daha önce bir arkadaş şikayet etmiş, şikayeti adalet bakanlığına aktarılmıştı.
Böyleleri neden dışarıda karşımıza çıkmıyor ki? Dostum boşver uğraşmaya değmez. Yazık günah.

Adaletin düzgün işlediği bir ülkede bu ve bunun gibi şahısların ceza alması lazım. Fakat malum ülkemizi biliyorsunuz. O yüzden bunları Allah'a havale etmekten başka şansımız kalmıyor. Ömür dediğin nedir ki, yaşayacakları maksimum 90 yıl.

Bu arada aynı durum başıma geldi. Konuyu okurken yaşadığım olay canlandı gözümün önünde. 2 erkek ve 2 kız oyuna girmişler ben ise tekim. Başta erkekler hakaret etmeye başladılar ve hakaret etme olayları falan bittikten sonra birde üstüne silah istediklerinde atmadım. İşte o andan sonra 2 erkek dini değerlerime hakaret etmeye başladı. Yanlarındaki kızlar ise gülüyorlardı. TCK 216. maddeyi söylediğimde ve hapis cezası alırsın dediğimde Atatürk'e hakaret etseydim alırdım dedi. O gün Valorant'ı bıraktım işte.

Hayatımda Valorant'ın kitlesi kadar rezil, ahlaksız bir kitle görmedim. Riot Games ilkleri başarıyor adeta. Valorant, bir diğer Riot Games oyunu olan League of Legends'ı solladı.

Geri
Yukarı