Valorant küfür banı sınırsız mı?

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Arkadaşlar ara tatilin herhangi bir günü (hangi gün tam hatırlamıyorum) Valorant'ta karşı takımdan bir arkadaşa mesaj atmıştım chatten.
Arkadaş çok toxicdi fakat ben biraz olsun yumuşar da oyunu daha rahat oynarız diye mesaj atmayı tercih ettim ve mizah amaçlı bir mesaj yolladım. Mesajda arkadaşın şahsına hakaret yok fakat ortaya atılmış bir argo vardı. Normalde pek Valorant oynayan birisi değilim, arkadaşlar çağırdığında girerim ve pek küfür etmem mikrofon basıp falan. Küfür edeceğim zaman kendi içimden falan ederim ama oyuna yansıtmamaya çalışırım olabildiğince. Her neyse sormak istediğim şey ise bu maçtan sonra birkaç maç daha girmiştik ve bana İngilizce bir yazı gelmişti. Benim İngilizcem pek iyi olmadığı için yanımdaki arkadaşıma yayın açıp göstermiştim ve bana "Küfürden dolayı uyarı almışsın, bir daha yaparsan sınırsız şekilde rekabetçi banı alırsın." gibi şeyler söyledi. Şaka yaptığını falan düşündüm ama emin misin diye sorduğumda emin olduğunu söyledi. Biraz araştırma yaptım fakat hep eski konular vardı. Bu olaydan sonra ben de rakipten küfür edenleri tek tek raporladım ama ban yediklerine dair herhangi bir mesaj gelmedi. Benim kafama takılan şey ise; benim mizah olarak attığım ve hakaret değil de argo içeren mesajımın bana uyarı verdirtmesi fakat karşıdaki küfür eden birkaç arkadaşın nasıl olup da ban yememesi ve bu olay gibi bir şeyi tekrar yaşarsam rekabetçiden sınırsız ban yer miyim?

Ohoooo hocam benim yazdıklarımı bir görseniz. Sınırsız ban yemezsiniz fakat sohbetinize belirli bir süre ban yiyebilirsiniz. Şunu hatırlatmakta fayda var. Dereceli maçlardan kalıcı olarak ban yiyebilirsiniz. Fakat bir iki tane küfürden de herhalde sonsuza kadar yemezsiniz.

Sınırsız ban yemezsin konuşma banı ve chat banı yersin o da sınırlı bir süre için oluyor. Rekabetçiden de sınırlı olarak ban yiyebilirsin başka bir şey olmaz.

Arkadaşlar ara tatilin herhangi bir günü (hangi gün tam hatırlamıyorum) Valorant'ta karşı takımdan bir arkadaşa mesaj atmıştım chatten.
Arkadaş çok toxicdi fakat ben biraz olsun yumuşar da oyunu daha rahat oynarız diye mesaj atmayı tercih ettim ve mizah amaçlı bir mesaj yolladım. Mesajda arkadaşın şahsına hakaret yok fakat ortaya atılmış bir argo vardı. Normalde pek Valorant oynayan birisi değilim, arkadaşlar çağırdığında girerim ve pek küfür etmem mikrofon basıp falan. Küfür edeceğim zaman kendi içimden falan ederim ama oyuna yansıtmamaya çalışırım olabildiğince. Her neyse sormak istediğim şey ise bu maçtan sonra birkaç maç daha girmiştik ve bana İngilizce bir yazı gelmişti. Benim ingilizcem pek iyi olmadığı için yanımdaki arkadaşıma yayın açıp göstermiştim ve bana "küfürden dolayı uyarı almışsın, bir daha yaparsan sınırsız şekilde rekabetçi banı alırsın." gibi şeyler söyledi. Şaka yaptığını falan düşündüm ama emin misin diye sorduğumda emin olduğunu söyledi. Biraz araştırma yaptım fakat hep eski konular vardı. Bu olaydan sonra ben de rakipten küfür edenleri tek tek raporladım ama ban yediklerine dair herhangi bir mesaj gelmedi. Benim kafama takılan şey ise; benim mizah olarak attığım ve hakaret değil de argo içeren mesajımın bana uyarı verdirtmesi fakat karşıdaki küfür eden birkaç arkadaşın nasıl olup da ban yememesi ve bu olay gibi bir şeyi tekrar yaşarsam rekabetçiden sınırsız ban yer miyim?

Hocam ben sövüyorum ama şöyle validenin şeyine koyim derken anına diyorum. Report sistemi bunu algılamıyor. Yani yazım yanlışı gibi yazsanız küfürü repten ban yemezsin. Soruna gelecek olursak küfürden replerlerse seni en fazla 2 günde banın düşüyor zaten. Hala yemediysen daha yemezsin.

Hocam ben sövüyorum ama şöyle validenin şeyine koyim derken anına diyorum. Report sistemi bunu algılamıyor. Yani yazım yanlışı gibi yazsanız küfürü repten ban yemezsin. Soruna gelecek olursak küfürden replerlerse seni en fazla 2 günde banın düşüyor zaten. Hala yemediysen daha yemezsin.
O olaydan 2 saat sonra falan gelmişti önüme uyarı mesajı.

Yeni konular

Geri
Yukarı