Valorant ana hesabımda vuramıyorum

devilusss

Centipat
Daha fazla  
Şimdi şöyle; benim plat3 olan bir ana hesabım var. Karşıya sürekli plat elo geliyor. Genellikle 10-15 Max vurabiliyorum. Ama plat2 hesabımda karşıya Full dia adamlar gelince 23-30 vuruyorum. Napabilirim bu konu hakkında? Ana hesabıma geçince elim kolum tutmuyor.

Bende aynı problemin daha garip hali var, bronz hesabımda tamamen kaybetmişlik bir kariyer ver ancak altın hesapda mvp oluyorum çoğunda. "Rito" abim skin getiricek daha ne rank sistemi düzeltmesi!

Şimdi şöyle; benim plat3 olan bir ana hesabım var. Karşıya sürekli plat elo geliyor. Genellikle 10-15 Max vurabiliyorum. Ama plat2 hesabımda karşıya Full dia adamlar gelince 23-30 vuruyorum. Napabilirim bu konu hakkında? Ana hesabıma geçince elim kolum tutmuyor.

Ben de garip ama oyundaki hiçbir otomatik veya pompalı silahı kullanamıyorum. İş keskin nişancılığa gelince, 50 ping 75 Hz monitörle; 30 ping 165 Hz adamlara tek atıyorum. Elime otomatiği aldığım gibi beleş kille dönüyorum. İlginç :D

o anki oynayışına bağlı.

Ben nasıl altın maçlarında MVP oluyorum ama rank vereceği zaman bronz veriyor?
Alakasız şeyler hala.

Ben nasıl altın maçlarında MVP oluyorum ama rank vereceği zaman bronz veriyor?
Neden alakasız dediğimi belirteyim. Elmas'ım. Bazen silver maçlarda MVP atamazken, ortalama bi oyuncu gibi oynarken, kendi elomdaki maçlarda MVP atabiliyorum. Başlangıç rankı düşündüğün gibi çalışmıyor. Dereceli maçlar atmaya başladığında derecesiz maçlarının ortalamasına göre rakip getiriyor. Örneğin derecesiz MMR'ın plat oyunculara yakın veya eşit. Dereceliye ilk girdiğinde plat geliyor. Eğer onlara karşı kaybedersen veya sonuncu olarak kazanırsan bir alt ranka atıyor seni. Gold oyuncular gelmeye başlıyor. Kaybettikçe veya kötü oynayıp kazandıkça bir alta, bir alta diye gidiyor. Eğer ilk maçı kazanırsan ortalardaysan, yine plat getiriyor ama bu sefer daha yüksek MMR'a sahip bir plat geliyor karşına. Eğer MVP atıp kazandıysan ve karşı takımı ezdiyseniz elmaslar geliyor.

İlk 5 maç eşleştirmesi böyle çalışıyor. Yerleştikten sonra tamamen MMR ve RR'ne göre karşındaki rakipler değişiyor. Mevzu bu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı