Valorant ani FPS düşmeleri

Arda zf

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Valorant'ta bazı roundlar da FPS düşmeleri oluyor işlemcim bu aralar 60 dereceler de oldugu için olabilir mi termal macunu yenilesem sizce sorun çözülür mü?

60 derece işlemci sıcaklığı tek başına sorun olamaz. Çünkü normal bir değerde. Tüm donanım bilgilerini paylaşabilirsen belki daha iyi yardımcı olabiliriz.

Sıcaklıktan dolayı olduğunu sanmıyorum. İşlemci için 60 derece normal.

Daha önceden takılma sorunu yoktu sanırım, ne zamandan beri böyle? Sistemde bir değişiklik yaptınız mı?

Sistem bilgilerinizi paylaşmadan direkt konuşmak çok saçma olacaktır. Valorant oynarken sistem ister istemez biraz ısınabiliyor. 60 derece makul sıcaklık seviyesi aslında bir bakıma.

Bence driver güncellemelerini tekrar gözden geçir ve yeni sürümleri varsa güncelleştir. Ayrıca arka planda kullanmaya başladığın programlar varsa son 1 ayda, onlar da bir yük bindirir sisteme. Ayrıca son güncellemelerle FPS'leri daha da iyileştirdik falan diyorlardı. Belki de son güncelleme sıkıntı olmuştur. Oyunu da temiz bir kurulum yap istersen. Grafik ayarlarını da minimum tutman yardımcı olacaktır.

Driver güncellemeri benim de aklıma geldi yeni sürümü kurdum arkada bir tek DC açık oluyor ayarlar da minimum da dediğin gibi yüksek ihtimal oyuna gelen güncelleme yüzünden olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı