Valorant ani FPS düşüşü

Dewzy

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta 240-300 FPS arasında fakat vs veya bazı anlarda drop giriyor nasıl düzeltirim yardım edebilir misiniz?

Ani fps düşüşleri, ekran kartının yada işlemcinin tam güç kullanılamaması gibi durumlar yüzünden olabiliyor bu. Ani fps düşüşü yüzünden oluyorsa fps limititi Hz oranına göre yapabilirsin: Monitör 165 Hz - FPS 165 olabilir ben böyle çözmüştüm

Valorant'ta 240-300 FPS arasında fakat vs veya bazı anlarda drop giriyor nasıl düzeltirim yardım edebilir misiniz?
Hocam monitör hz sine sabitleyin yani v cync açın monitörünüz 60hz ise 60 a sabitlenicektir ama korkmayın siz zaten en fazla kaç hz alıyorsanız fps nizde aslında o kadardır 144hz ise 144e sabitlenecektir.

İyi bir bilgisayarım var, alalı birkaç ay oldu. Normalde sabit 144 FPS alıyorken bazen sabit 30 FPS'ye kadar düşüyor ve birkaç dakika o seviyede kalıyor. Arka planda hiçbir şey açık değil. Görev yöneticisinde CPU %11 kadar gösteriyor neredeyse hepsi Valorant. Sizce sorun ne?

İyi bir bilgisayarım var, alalı birkaç ay oldu. Normalde sabit 144 FPS alıyorken bazen sabit 30 FPS'ye kadar düşüyor ve birkaç dakika o seviyede kalıyor. Arka planda hiçbir şey açık değil. Görev yöneticisinde CPU %11 kadar gösteriyor neredeyse hepsi Valorant. Sizce sorun ne?

Hocam merhaba, sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı