Valorant ani ping yükselme sorunu

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller! Ping değerlerim 20 - 30 bandında gezerken aniden 300 400 çıkıyor. Böyle bir video buldum, 5:19 işlemi güvenilir mi? Başka önerisi olan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de aynı sorun vardı aniden ping çıkıyordu çok sinir bozucu birşeydi ama düzelttim bilgisayarınızda Steam, Origin, Epic Games veya başka oyun Launcher'i varsa bilgisayarda sağ altta gizli simgeler diye bir tuş var. Ona basıp oyun Launcher'lerini devre dışı bırakın. Artık aniden ping çıkma yok. Sebebi siz Valorant oynarken arkada o Launcher'lar çalışıyor ve güncelleme yapıyor. Valorant oynarken otomatik güncelliyor ve ping yükseliyor. Sonra güncelleme bitince ping düşüyor.
Sağ alt nasıl yani daha detaylı anlatır mısınız?

Merhaba iyi sosyaller! Ping değerlerim 20 - 30 bandında gezerken aniden 300 400 çıkıyor. Böyle bir video buldum, 5:19 işlemi güvenilir mi? Başka önerisi olan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
güvenilir
Alio6 5:19 daki işlem güvenilir

Bende de aynı sorun vardı aniden ping çıkıyordu çok sinir bozucu birşeydi ama düzelttim bilgisayarınızda Steam, Origin, Epic Games veya başka oyun Launcher'i varsa bilgisayarda sağ altta gizli simgeler diye bir tuş var. Ona basıp oyun Launcher'lerini devre dışı bırakın. Artık aniden ping çıkma yok. Sebebi siz Valorant oynarken arkada o Launcher'lar çalışıyor ve güncelleme yapıyor. Valorant oynarken otomatik güncelliyor ve ping yükseliyor. Sonra güncelleme bitince ping düşüyor.
Maalesef o yüzden kaynaklanmıyor. Ben Rainbow Six i Epic ve Ubisoft Connect aracılığı ile oynuyorum. Arkada içinde güncellemelerin beklediği oyunlar olan steam açık. Fakat ne ping ne lag. Aynı şekilde Cod Warzone u da Battlenet üzerinden oynuyorum. Steam Epic gibi launcher lar açık ama ondada yok. Valorant ile ilgili bir sorun. Hiçbir oyunda olmayan pingi valorant ta görüyorlarsa sorun ne internette ne de launcher da. Aynı sorun bendede var steam i kapatıp da denedim. Aynı hep. Durup dururken birden 300 400 500 hatta 1000 leri gördüm.

Geri
Yukarı