CS:GO aniden ping yükselme sorunu

Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 4 aydır bu sorunu yaşıyorum, internet hızım ortalama 40 Mbps indirme ve 42 upload. Ama maça girirken Tab-da pingim 70 gözükmesine rağmen +graph komutunda gözüken istatistiklerde 200-300 oluyor. Ama hep olmuyor bu, mesela 30 saniye boyunca 70 ms alıyorum sonra aniden 300'e çıkıyor 4 saniyelik, sonra yeniden aynı şey tekrarlanıyor.

Merhaba bağlı cihazlarınızın aynı anda veya farklı bir şekilde bir siteye girerken internet upload bölünüyor atıyorum 5 cihaz varsa + sizin bilgisayarınız toplam 6 ve 30 varsa otuzu 6'ya böl 5 bunlar basit sizlere detay anlatmak gerekirse Instagram'dan anlatabilirim.(Bunları şu an atıyorum.)

İnternet kartının Driver'ları güncel mi? Wifiniz hızı nasıl normalde ?
Modemden neredeyse hiç anlamıyorum, driveri de yok sanırım çünkü internet şirketi bize bu hakta birşey söylemedi, eğer varsada yüklü değil. İnternet şirketi ile antlaşmamız - ayda 36 mpbs download ve upload vermeleri gerekiyor ama bu durum stabil değil.
1596567835368.png

mesela şu anki göstericiler bunlar. Max 47 ye kadar çıktığı oldu ama 20 den inmiyor aşağı, birşey indirince 5-10 oluyor, o kadar

Modemden neredeyse hiç anlamıyorum, Driver'i de yok sanırım çünkü internet şirketi bize bu hakta bir şey söylemedi, eğer varsada yüklü değil. İnternet şirketi ile antlaşmamız - ayda 36 Mbps download ve upload vermeleri gerekiyor ama bu durum stabil değil. Eki Görüntüle 631095
Mesela şu anki göstericiler bunlar. Max 47'ye kadar çıktığı oldu ama 20'den inmiyor aşağı, bir şey indirince 5-10 oluyor, o kadar.

Değerler çok iyi oyunda hangi server'a giriyorsunuz ? Ülkenize en yakın server'a girin yani Avrupa'ya girin.

İnternet kartının Driver'ları güncel mi? Wifiniz hızı nasıl normalde ?
anladım, benim küçük kardeşim televizyondan youtube a baölanıp 720p ve ya 1080p de video izliyor hep, yani aktiv olarak 2 cihaz çalışıyor- televizyon ve laptopum, böyle olsa bile en fazla 100ms almalıyım bence, oyunda en yakın sunucuya bağlanıyorum
Wi-Fi kullanıyorsanız ethernet kablosu ile bağlamayı deneyin daha stabil olacaktır.
Maalesef öyle imkanım yok
Değerler çok iyi oyunda hangi server'a giriyorsunuz ? Ülkenize en yakın server'a girin yani Avrupa'ya girin.
eskiden dilini anladığım arkadaşlarımla (türk ingiliz) giriyordum ama pingden dolayı oynayamiyordum, şimdi random giriyorum, oyun beni en yakın sunucuya bağlıyor

Geri
Yukarı