Valorant artık sıkıcı geliyor

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
Oyuna neredeyse 3 aydır hiçbir şekilde adam akıllı güncelleme gelmedi sadece ISO ile sunset mapleri eklendi oyun eskiden çok zevk veriyordu ama şimdi hiçbir zevki kalmadı smurfler çoğaldı her fightta onetap yiyorsun iyi oynadığım maçlarda oluyor ama her 5 maçtan 4üne smurf geliyor pearl fracture heaven gibi maplar şu anlık devre dışı geriye kalan maplarde aşırı sıkıcı benim gibi düşünen çok insan gördüm hepsi Valorant'ın artık batacağını söylüyor sizin düşünceleriniz nelerdir?

Oyuna neredeyse 3 aydır hiçbir şekilde adam akıllı güncelleme gelmedi sadece ISO ile sunset mapleri eklendi oyun eskiden çok zevk veriyordu ama şimdi hiçbir zevki kalmadı smurfler çoğaldı her fightta onetap yiyorsun iyi oynadığım maçlarda oluyor ama her 5 maçtan 4üne smurf geliyor pearl fracture heaven gibi maplar şu anlık devre dışı geriye kalan maplarde aşırı sıkıcı benim gibi düşünen çok insan gördüm hepsi Valorant'ın artık batacağını söylüyor sizin düşünceleriniz nelerdir?
beni banlamışlardı haksız yere ( gerçekten haksız yere ) batsınlar..

Oyuna neredeyse 3 aydır hiçbir şekilde adamakıllı güncelleme gelmedi sadece ISO ile sunset mapleri eklendi oyun eskiden çok zevk veriyordu ama şimdi hiçbir zevki kalmadı smurfler çoğaldı her fightta onetap yiyorsun iyi oynadığım maçlarda oluyor ama her 5 maçtan 4üne smurf geliyor pearl fracture heaven gibi maplar şu anlık devre dışı geriye kalan maplarde aşırı sıkıcı benim gibi düşünen çok insan gördüm hepsi Valorant'ın artık batacağını söylüyor sizin düşünceleriniz nelerdir?

Bence de dediğine katılıyorum smurflerden oyunu satanlardan gına geldi.

Oyunda adaletsizlik var evet.
Valorant'a binlerce lira yatırmıştım ancak süresiz ban attılar. üstüne üstlük bu tamamen bir hataydı. Onun üstüne 10-15 defa talepte bulundum.. Ama hep bot cevap verdi.. Hayatımda hiçbir oyundan bu kadar keyif almamıştım ama hikayemiz yarım kaldı.

Hayır adaletsizlik yok Vanguard çok sıkı en ufak crack, program ban sebebi oluyor aynısı başıma geldi 1 değil 2 değil çok defa banlandım hala banlıyım spoofer kullanmadan oyun oynayamaz hale gelmiştim.
hangi spooferı kullanıyorsun? windows kaçsın? hangi versiyonu yüklü windowsun?

Valorant'a binlerce lira yatırmıştım ancak süresiz ban attılar. Üstüne üstlük bu tamamen bir hataydı. Onun üstüne 10-15 defa talepte bulundum. Ama hep bot cevap verdi. Hayatımda hiçbir oyundan bu kadar keyif almamıştım ama hikayemiz yarım kaldı.

Hangi spooferı kullanıyorsun? Windows kaçsın? Hangi versiyonu yüklü Windows'un?

Spooferlerin (ücretsiz olanlar) çoğu çalışmıyor haberiniz olsun.

Benım sıkılma nedenim saçma sapan skinlerin gelmesi kratos kılıçları bile geldi oyuna adamlar her şeyden çalıo CS dende çaldılar AK-47 skini sonra glock skini.

Geri
Yukarı