Valorant artık zevk vermiyor

Evet kendiside söyledi zaten.

Lütfen konuyu uzatma.
Millete akıl vermeyeceksin o zaman. Uygun bir üslup ile söyleyebilirsin. Bu kadar saldırgan davranmaya da gerek yok. Günün sonunda senin birşey bilmediğin de anlaşıldığına göre.
Konu sahibi silah oyunları sevmiyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veletlerden geçilmiyor, velet oyunu, veletler yüzünden beynimi kullanamıyorum falan demeyi bıraksanız mı artık? Sıkmaya başladı. Onların yaşında sizde oyun oynuyordunuz.

Veletlerden geçilmiyor, velet oyunu, veletler yüzünden beynimi kullanamıyorum falan demeyi bıraksanız mı artık? Sıkmaya başladı. Onların yaşında sizde oyun oynuyordunuz.
Evet oynuyordum hocam ama gerçekten böyle değildim. Klavye delikanlısı moduna girip milletin bacısına sövmüyordum.

Evet oynuyordum hocam ama gerçekten böyle değildim. Klavye delikanlısı moduna girip milletin bacısına sövmüyordum.

Suç çocuklarda değil, onlara örnek olanlarda. 20 Yaş ve üstündeki biriside yapıyor bunu. Küçük çocuklara oyun boyu küfreden bir çok insan görüyorum. Küçük çocuklarda etmeyecek mi şimdi "sözde" abilerinden görüp?

Beynini sürekli anlık hazlarla ve dopaminle meşgul edersen sadece oyunlar değil her şey sıkıcı gelmeye başlar. Bence en güzel çözüm oyunu dozajını kaçırmadan oynamak

Geri
Yukarı