Valorant Asil Classic alınır mı?

WitcherFate

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar gece mağazasına değil normal mağazama geldi 1775 VP. Elimde halihazırda 4700 VP var ama bıçak almak için saklıyordum.
Classic için 1775 VP vermek aklımın ucundan geçmezdi ama gerçekten herkes öneriyor YouTube'da.
Sizce alınır mı var mı tecrübe eden?

Merhabalar gece mağazasına değil normal mağazama geldi 1775 VP. Elimde halihazırda 4700 VP var ama bıçak almak için saklıyordum.
Classic için 1775 VP vermek aklımın ucundan geçmezdi ama gerçekten herkes öneriyor YouTube'da.

Bence ilk önce en çok oynadıklarını satın al. Sonra tabancaları alırsın. Onu alana kadar da Sage'nin Classic'i çok güzel onu alırsın oynadıkça.

Bence alınmaz. Doğru düzgün kullanmayacağınız bir silah zaten.

Ben bayağı bir kullandım o kadar da iyi değil tercih meselesi tabii. Bıçak alman daha yararlı olacaktır.

Genel olarak oynadığım silahları hepsinde skinim var, bir tek bıçak eksik. Sizlerde takdir edersiniz classic oynamak zorunda kalınan roundlar oluyor. Aslında eco roundlar için sihirpunk ghost ve ışık muhafızları sherif im var ama ne bileyim asil classic de çok güzel geldi. Gece pazarına gelseydi süperdi ya

Genel olarak oynadığım silahları hepsinde skinim var, bir tek bıçak eksik. Sizlerde takdir edersiniz classic oynamak zorunda kalınan roundlar oluyor. Aslında eco roundlar için sihirpunk ghost ve ışık muhafızları sherif im var ama ne bileyim asil classic de çok güzel geldi. Gece pazarına gelseydi süperdi ya

Bence bıçak için bekleyin. Karar sizin.

65 gün bekledim o skini yani bıçak almak mantıklı ama classic kullanıyorsanız değerlendirebilirsiniz. Bence çok hoş bir skin.

Geri
Yukarı