Valorant askıya alınan hesap geri alınır mı?

DarkSays

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 2021 yazlarında Valorant'ta hesabımı kaybetmiştim. O zamanlar bıraktığım için kurtarmaya uğraşmamıştım. Fakat şu an kurtarmak istediğimde hesabın sahibinin ben olduğumu doğruladığım zaman bana hesabın güvenlik nedeniyle kapatıldığını söylüyorlar. Hesabın askısını kaldırmak mümkün mü? O hesap şu an çok değerli.

Güvenlik nedeniyle kapanan hesaplar, hesabın sahibi olduğunuz doğrulandığında -ki bu da ticketla oluyor- açılıyor. Ben LoL'de yaşamıştım aynısını.

Güvenlik nedeniyle kapanan hesaplar, hesabın sahibi olduğunuz doğrulandığında -ki bu da ticketla oluyor- açılıyor. Ben LoL'de yaşamıştım aynısını.

Bilet attım
Kontrol sağladığımda hesabın güvenlik nedeniyle kapatıldığını görüyorum. :(

Güvenlik sorunu olan hesaplar kalıcı olarak kapatılırlar ve kurtarma yapılamaz. Çok üzgünüm fakat erişimin konusunda sana destek olamayacağız.

Dediler acaba bir şeyi yanlışmı yazdım?

Bilet attım
Kontrol sağladığımda hesabın güvenlik nedeniyle kapatıldığını görüyorum. :(

Güvenlik sorunu olan hesaplar kalıcı olarak kapatılırlar ve kurtarma yapılamaz. Çok üzgünüm fakat erişimin konusunda sana destek olamayacağız.

Dediler acaba bir şeyi yanlış mı yazdım?
Bakın bana da bunu yazdılar.
1673081711337.png

Hesabım güvenlik sebebiyle askıya alındı. Yardım edin yazdım.

Tamamdır teşekkür ederim. Şimdi bilet atıyorum.

Hesabım güvenlik sebebiyle askıya alındı. Yardım edin yazdım.

Israrla
Merhaba,

Kontrol sağladığımda hesabın güvenlik nedeniyle kapatıldığını görüyorum. Güvenlik sorunu olan hesaplar devre dışı bırakılır ve kurtarma yapılamaz. Çok üzgünüm fakat erişimin konusunda sana destek olamayacağız. Başka bir konuda yardıma ihtiyacın olursa bizlere ulaşmaktan çekinme. Hesabın devre dışı kalması hiç kimse tarafından açılmayacağı anlamına gelir.

Hoşça kal.
Yazıyorlar. Anlamıyorum cidden hile açmış arkadaşım bile sınırsız banı 6 ay a indiriyor yalan söyleyerek ben dürüstçe söyleyerek açamıyorum. Bu nasıl sistem?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim. Şimdi bilet atıyorum.

Israrla
Merhaba,

Kontrol sağladığımda hesabın güvenlik nedeniyle kapatıldığını görüyorum. Güvenlik sorunu olan hesaplar devre dışı bırakılır ve kurtarma yapılamaz. Çok üzgünüm fakat erişimin konusunda sana destek olamayacağız. Başka bir konuda yardıma ihtiyacın olursa bizlere ulaşmaktan çekinme. Hesabın devre dışı kalması hiç kimse tarafından açılmayacağı anlamına gelir.

Hoşça kal.
Yazıyorlar. Anlamıyorum cidden hile açmış arkadaşım bile sınırsız banı 6 ay a indiriyor yalan söyleyerek ben dürüstçe söyleyerek açamıyorum. Bu nasıl sistem?
Valorant'ta farklı sanırım. Üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı