Çözüldü Valorant ayarlardaki hassasiyeti değiştirince veya sohbeti açınca kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
RAM
XPG Gammix D30 2x8 RAM
Ekran kartı
ASUS Dual RX 6600
Anakart
ASUS Prime H610M-K D4
İşlemci
Intel Core i5-12400F
1 saat Valorant oynayayım dedim onda da oyun kapanıyor. Ayarlardaki sens değiştirmeye tıklıyorum örneğin, kapanıyor. Sohbeti açıyorum enter ile, yine direkt kapanıyor; kapanırken veya kapandıktan sonra hata vermiyor, sadece oyun kapanıyor. Daha dün yoktu. Hata olmadığındna Process Monitor olmaz sanırım ama olursa, yarın atabilirim. Ayarlardaki sens değiştirmeye tıklamadığımda veya sohbeti açmaya çalışmadığımda ise oyun kapanmıyor, oynanıyor.

Çözüm
Ticket'ı attım ve az önce bir yeniden başlatayım dedim düzeldi. Yan hesapta yaşadım sonra ana hesaba geçtim onda da oluyordu, şimdi onda da olmuyor.

1716141866429.png
Avast AVG gibi antivirüsler kullanıyor musunuz?

Olmaz ise bunu dene
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eskiden valorant setupunu tekrar kurmaya çalışınca repair atıyordu bunu da deneyebilirsin. Steam'de dosyaları doğrulamak gibi bir şey.

Hata vermeden kapanıyorsa bile hata kodunu panoya kopyalıyor diye biliyorum. Oyunu açarak tekrardan kapanmasını sağladıktan sonra buraya yapıştırır mısın hata kodunu.

Ticket'ı attım ve az önce bir yeniden başlatayım dedim düzeldi. Yan hesapta yaşadım sonra ana hesaba geçtim onda da oluyordu, şimdi onda da olmuyor.

1716141866429.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı