Valorant ayarları nasıl olmalı?

Eto_o_bitmis

Centipat
Selam arkadaşlar. Eski bir bilgisayarım var ve Valorant'a başladım. Tüm ayarları kıstıktan ve grafik ayarlarını yaptıktan sonra 70-85 FPS arası alıyorum. 60 Hz - 5 ms monitörüm ve kablosuz sadece 1000 ve 1600 DPI ayarı olan mouse var. Klavyeyi kullandığım bilgisayar masası dar ve klavyenin alanından mouse için 20 cm kadar sağa sola hareket alanı kalıyor. Mouse hassasiyet artırma vs. kapattım ve şu an oyun içinde 1000 DPI - 0.47 hassasiyette oynuyorum. Dar alanda rahat edemediğim için mouse pad kullanmıyorum. Yanlış yaptığım bir şey var mı? Neler tavsiye edersiniz? Donanıma ayıracak bütçem pek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Valorant gamer olarak söylemeliyim ki, eğer sensin düşükse kesinlikle geniş bir alan gerekiyor. Ben 800 DPI 0.4 sens oynuyorum.
Ayrıca kesinlikle alan kısıtlı diye sens yükseltme gibi şeyler yapmayın. Bu sizin aiminizi kötüleştirebilir. Belirli bir hassasiyet üzerine kasmalısınız kendinizi.

Mouse pad olayına gelecek olursak. Kesinlikle bir mouse için mouse pad gerekiyor. 1000 Hz bir farem var benim. Mouse pad olmazsa Valorant gibi bir FPS oyununda zorluk çekersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı