Valorant bağlantı hatası "Hata Kodu: 152"

İşletim sistemi
Windows 10

OrhanIlhan

Hectopat
Daha fazla  
Benimle aynı sorunu yaşayan var mı bilmiyorum ama Valorant'a 1 hafta önce başladım. Çok sevdim oyunu, sonra düne kadar sıkıntısız oynuyordum ama bu sabah kalktığımda Valorant'a gireyim dedim ama o da ne? Riot bey bana Van 152 banı atmış ama ban yedim mi, yediysem ne kadarlık bunlar yazmıyor. Sadece bağlantı hatası Van 152. Dün Rank'i bayağı yüksek kişilerle eşleşmiştim ve onlara göre kötü oynadığım için maçı kaybettik ve beni her şeyden report'ladılar. Acaba bu yüzden ban yemiş olabilir miyim? Bilgisayar benim değil babamın, format atamam ve hiçbir şekilde hile veya 3. parti yazılım kullanmadım. Riot'a ticket gönderdim ama hala cevap gelmedi. Bunun bir çözümü var mı?

hata_kodu_152.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şey buldum bakabilirsin.
"Make sure your graphics card driver is up to date! I had a similar problem and I did a “clean install” of the driver, and my problem went away. Hope this helps!"

Galiba HWID ban almış olabilirsin Reddit'de bunu buldum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir şey buldum bakabilirsin.
"Make sure your Graphics Card driver is up to date! I had a similar problem and I did a “clean install” of the driver, and my problem went away. Hope this helps!"

Galiba HWID ban almış olabilirsin Reddit'de bunu buldum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada adam VPN kullandığı için ban lanmış ama ben hiçbir şey kullanmadım yükledim oynadım sadece ve boş yere ban yedim.
Benimle aynı sorunu yaşayan var mı bilmiyorum ama Valorant'a 1 hafta önce başladım. Çok sevdim oyunu, sonra düne kadar sıkıntısız oynuyordum ama bu sabah kalktığımda Valorant'a gireyim dedim ama o da ne? Riot bey bana van 152 banı atmış ama ban yedim mi, yediysem ne kadarlık bunlar yazmıyor. Sadece bağlantı hatası van 152. dün Rank'i bayağı yüksek kişilerle eşleşmiştim ve onlara göre kötü oynadığım için maçı kaybettik ve beni her şeyden report'ladılar. Acaba bu yüzden ban yemiş olabilir miyim? Bilgisayar benim değil babamın, format atamam ve hiçbir şekilde hile veya 3. parti yazılım kullanmadım. Riot'a ticket gönderdim ama hala cevap gelmedi. Bunun bir çözümü var mı?

Eki Görüntüle 1011659

Edit: Ticket hiçbir işe yaramıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı