Valorant ban kalkma sürem dolmadan banım kalktı

Dertlikundura28

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben hile kullanımından Valorant'tan ban yemiştim. Bana 12.08.2021 de kalkıcağı söylendi ama ayın 11'inde oyuna erişim sağladım. Gönderilen e postada bana başka hesapla banlı. PC'den erişim sağlarsam tekrar ban yiceğim söylendi. Sizce oynasam ban yer miyim?

HWID banı olan bilgisayardan girersen tekrar ban yersin. 1 gün erken açılması saat ve takvim hatasıdır. Yarına kadar bekle istersen.

Şanslısın bence benim banım açılmadan oyuna erişimim yokken (hile vs kullanmadım immo eloda sağlam hesabım vardı) tekrar ban yedim 6 ay oyuna giremedim en sonunda verdikleri tarihten 2 gün sonra erişim sağladım sizin içinde aynısı geçerli bence girmeyip biraz bekleyin ve sizden ricam hile kullanmayın.

Şanslısın bence benim banım açılmadan oyuna erişimim yokken (hile vs kullanmadım immo eloda sağlam hesabım vardı) tekrar ban yedim 6 ay oyuna giremedim en sonunda verdikleri tarihten 2 gün sonra erişim sağladım sizin içinde aynısı geçerli bence girmeyip biraz bekleyin ve sizden ricam hile kullanmayın.

Evet ben ayın 13'ünde girmeyi düşünüyorum hilede kullanmicağım zaten Intel programında bir özellik vardı onu denedik ban yedik.

Geri
Yukarı