Valorant banı nasıl açtırabilirim?

Daha fazla  
Merhaba geçen yıl ana hesabım banlanmıştı hesaptada bayağı emeğim vardı yani 200 seviyeden yüksekti tüm ajanlar açıktı birton kontrat fullemiş baatlepass almıştım sonra bir gün karşıma çıkan hile sitelerinden birini bilet olarak attım diğer günde benim hesabımın sınırsız banlandığını gördüm bunu nasıl açtırabilirim 1 yıldır açmıyolar artık bıktırdı insanı.

1693957080127.png

1693957096699.png

Geçen seneki üzüntüden saçma şeyler yazmışım görmezden gelin oraları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot Miwra'ya ulaşırsan belki kaldırır fakat crack indirirken zararlı yazılım indirmiş olabilirsin. Bu da Vanguard'ın gözünden kaçmamıştır. Direkt Riot Miwra'ya ulaşmak için bilet aç.

Merhaba geçen yıl ana hesabım banlanmıştı hesaptada bayağı emeğim vardı yani 200 seviyeden yüksekti tüm ajanlar açıktı birton kontrat fullemiş baatlepass almıştım sonra bir gün karşıma çıkan hile sitelerinden birini bilet olarak attım diğer günde benim hesabımın sınırsız banlandığını gördüm bunu nasıl açtırabilirim 1 yıldır açmıyolar artık bıktırdı insanı.

Eki Görüntüle 1933160

Eki Görüntüle 1933161

Geçen seneki üzüntüden saçma şeyler yazmışım görmezden gelin oraları.

Ben çok karışık bir ban olayı yaşamıştım hesabı önceden arkadaşıma vermiştim 1 kere girmişti ancak kendi hesabında hile açmasına rağmen benim hesabımda ban yemişti ben çok uğraştım ama kalkmadı bence kaldırmazlar kolay kolay.

Arkadaşım farklı bir oyunun hilesini indirmek için hile sitesine girdi ve oradaki hileyi indirdi, ama hileyi açmadı. Programı açmamasına rağmen sadece dosyanın bulunmasıyla Vanguard tespit etmiş ve banlamış. Riot'a talep açtığımızda banın hiçbir şekilde kalkmayacağını söylediler, yaklaşık 1 yıldır banlı bekliyor.

Arkadaşım farklı bir oyunun hilesini indirmek için hile sitesine girdi ve oradaki hileyi indirdi, ama hileyi açmadı. Programı açmamasına rağmen sadece dosyanın bulunmasıyla Vanguard tespit etmiş ve banlamış. Riot'a talep açtığımızda banın hiçbir şekilde kalkmayacağını söylediler, yaklaşık 1 yıldır banlı bekliyor.
VANGUARD a falza güveniyolar cidden oyundan soğuttular artık kiljoyy güncellemesinden önce başlamıştım oyuna sonra hesap banlandı 200 lvl den yüksekti mis gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı