Valorant banımı nasıl açtırabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

goldenarmor5325

Picopat

Yaklaşık bundan 51 gün önce Valorant'dan tahmin ettiğim üzere letasoft sound booster adlı ses arttırma programı yüzünden ban yedim. Uygulama paralıydı bende crackli yapmıştım ve böyle tür şeylerin Valorant da ban sebebi olduğunu bilmiyordum. Hesabımın şu anki değeri 500 600TL ve 3 aylık süre dolup tekrar 0'dan başlasam da o hesapta tekrar alınamayacak. Oyun içi kart ve Battle Pass'in tüm skinleri bıçağı vardı. Yaklaşık 10 tane bilet açmışımdır Riot'a ve ilk 3'ünden sonra biletlerim otomatik kapandı. Zaten hepsini de bot cevap veriyordu. Yüzde yüz emin değilim sadece onun yüzünden ban yediğimi tahmin ediyorum.

Yani kısaca: Riot'dan bir yetkiliye nasıl ulaşıp da sorunumu anlatıp hesabımı açtırabilirim. Yetkililere ulaşıp hile kullanmadığımı sistemin letasoft sound booster adlı crackli bir uygulama yüzünden ban attığını nasıl kanıtlayıp söyleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir 3.parti yazılımı kullanmak zaten ban için yeterli bir sebep Riot için.

Ulaşamazsın. Herhangi birisini bizzat tanıyor olsan bile açamazlar. Riot Games ve tüm çalışanları Tencent şirketine bağlı, Vanguard'ın verdiği kararın aksini uygulayacak yetkileri yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açtıramazsınız. Yapacak bir şey yok.

Ulaşamazsın. Herhangi birisini bizzat tanıyor olsan bile açamazlar. Riot Games ve tüm çalışanları Tencent şirketine bağlı, Vanguard'ın verdiği kararın aksini uygulayacak yetkileri yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhangi bir 3.parti yazılımı kullanmak zaten ban için yeterli bir sebep Riot için.

Sanırım ceza yediniz (Technopat sosyal) ancak sadece ticket atabilirsiniz onun dışında hiçbir çözüm yok...

Anladım peki benim 3 ay sonra sistem banım açılıp 0'dan başlayabilirim ya hani tekrar ban yememek için hangi uygulamaların olmaması gerek bilgisayarda? Tekrar ban yememek için çünkü tekrar ban yemek istemiyorum. Bir de internet kafede oynamak ban yeme riski yaratır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı