Valorant Battlepass kaç XP istiyor?

OnurKarahan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Valorant'ta battepass alacağım alıp da bitirenlere veya sonlara doğru yaklaşanlara sorum sonlara doğru kaç XP istiyor?
Siz nasıl XP kasıyorsunuz?

Merhaba ben Valorant'ta battepass alacağım alıp da bitirenlere veya sonlara doğru yaklaşanlara sorum sonlara doğru kaç XP istiyor?
Siz nasıl XP kasıyorsunuz?
Ben oynuyordum oyunu arkadaşımla, günde max 3-4 maç atıyoruz. Bir baktım 35. kademede filanım, "niye açmayayım ki?" diye sordum kendime ve açtım. Yaklaşık 15 gün önce açtım, bugün 42. kademede filanım. Kademeniz 0 ise bence açmayın, 55 gün filan kaldı bitmeyebilir sık oynamıyorsanız. Biz XP kasma işini dereceli ve öncesinde ısınmak için attığımız spike hücum, derecesiz maçlarda kastık. XP kasalım diye de uğraşmadık açıkçası.

Bu BP 90 gün sürecek. Eğer oyunu oynayıp 20. kademelerdeyseniz açmanız tavsiyemdir. Günlük ve haftalık görevleri yaparak çok rahat bitirirsiniz. Haftalar ilerledikçe görevlerin verdiği XP sayısı ve kademelerin XP miktarı da artıyor.

1 Kademe aşma 15000 -40000 XP aralarında değişiyor doğru hatırlıyorsam.
Kademe arttıkça gereken XP'de artıyor
XP'yi tabii ki maç atarak kasabilirsin maçı bitirince direkt olarak 1000 XP veriyor günlük veya haftalık bilmiyorum 3, 4 görev var zaten maç sonunda görmüşsündür onları yapmaya çalış daha çok XP kazanırsın ben oyuna 3 hafta önce başladım 1 hafta önce aldım eğer günde 3, 4 maç atıyosan ve şu an 20, kademe veya üstündeysen tavsiye ederim yani vakurlarla altın afetler mükemmel bence.

1 Kademe aşma 15000 -40000 XP aralarında değişiyor doğru hatırlıyorsam.
Kademe arttıkça gereken XP'de artıyor
XP'yi tabii ki maç atarak kasabilirsin maçı bitirince direkt olarak 1000 XP veriyor günlük veya haftalık bilmiyorum 3, 4 görev var zaten maç sonunda görmüşsündür onları yapmaya çalış daha çok XP kazanırsın ben oyuna 3 hafta önce başladım 1 hafta önce aldım eğer günde 3, 4 maç atıyosan ve şu an 20, kademe veya üstündeysen tavsiye ederim yani vakurlarla altın afetler mükemmel bence.
Sette en azından 1 tane de olsa bitirişi olan, animasyonları olan bir kaplama beklemiştim fakat gelmedi. Vakurlar gerçekten hoş, altın afetin de bıçağını çok beğeniyorum fakat vandal filan bana göre değil pek. Kişiden kişiye değişir tabii.

Ben oynuyordum oyunu arkadaşımla, günde Max 3-4 maç atıyoruz. Bir baktım 35. kademede filanım, "niye açmayayım ki?" diye sordum kendime ve açtım. Yaklaşık 15 gün önce açtım, bugün 42. kademede filanım. Kademeniz 0 ise bence açmayın, 55 gün filan kaldı bitmeyebilir sık oynamıyorsanız. Biz XP kasma işini dereceli ve öncesinde ısınmak için attığımız spike hücum, derecesiz maçlarda kastık. XP kasalım diye de uğraşmadık açıkçası.

Hayır bence 0ken alınmalı çünkü aldığınız zaman XP takviyesi yapıyor rahatça 2 haftaya biter

Geri
Yukarı