Valorant'ta nişan neden bazen kötü olur?

Yok öyle bir şey. Önce aim bozmakmış. :D Aimi normal peekte bozmazsın. Poppin izlemiş gelmiş anlatıyor burada. :D Karşıda op yoksa aim bozmak diye bir şey yok. Vandal'ın firing rate'i saniyede 9-10 mermi. Yüksek eloda aim bozmaya çalışsana. Aim bozmak sadece silver'ın altındaki elolarda işe yarar. Goldlar bile bak bile diyorum, kafa hizasında tutmasalarda fareyi sabit tutmayı biliyorlar.

Aim bozma yok çünkü aim bozduktan sonra adamın crossunu doğru yere getirmesi yarım saniye bile sürmüyor. Double peek atılacaksa aim bozmak işe yarar. Biri bait olur diğeri de baiti yiyen adamla fight atar. Solo fightta o aimi bozduğun gibi fighta çıkamazsın, movement o kadar hızlı değil. O yüzden öyle bir şey yok. Wide swing atarsan ve yakın mesafede karşındaki ilk shotı kaçırdıysa hit yiyene kadar yada duvara varana kadar koşarsın, bu esnada crossunu adama hizalayacak kadar vaktin olur. Adamı da vurursun. Ama bunun olabilmesi için rakibinin ilk mermiyi kaçırması lazım. Body bile yesen fightı atman lazım yoksa konu sahibinin bahsettiği gibi "ama taraya taraya vuruyorlar" olur.

Plat elo falan full aim no brain insanlarla dolu. Plat eloyu kolay yapan şey, insanların beynini kullanmıyor oluşu. Çoğu platın aimi hemen hemen yücelik civarında. Ama ne taktik biliyorlar, ne peek atmasını biliyorlar, ne info alıyorlar. Sanki DM oynuyormuş gibi ranked atan adamlarla dolu.
Ben bunu izlediğimden değil, oynadığımdan açıkladım. Ve düşük seviyede oynadığımı da belirtip buna göre konuştum.
Valorant'ta bir yayıncı vs. bile izlemiyorum. Ya kendim oynuyorum ya da takip ediyorum sadece EMEA, Masters ve Champions'ı tam takip edip diğerlerine arada bakıyorum.
Okuma-anlama sıkıntın mı var senin? Kendin bile demişsin ya "Silverlarda işe yarar" diye. Ben Valoyu asla kendim ciddi ve try harf şekilde oynamıyorum zaten. Ranked'da girmiyorum. Çünkü Try Harf oynarsam sinir olacağımı biliyorum.
Derecesizde veya başlangıç seviyelerde bu yöntemi kullanıyorlar ve bazen tutuyor.
Ben kullanıyor muyum dersek, hayır. Ama gördüklerimi açıkladım sadece.

Ben bir FPS oyuncusu değilim, daha çok oyunu izleyip analiz yapmayı seviyorum.

Ben bunu izlediğimden değil, oynadığımdan açıkladım. Ve düşük seviyede oynadığımı da belirtip buna göre konuştum.
Valorant'ta bir yayıncı vs. bile izlemiyorum. Ya kendim oynuyorum ya da takip ediyorum sadece EMEA, Masters ve Champions'ı tam takip edip diğerlerine arada bakıyorum.
Okuma-anlama sıkıntın mı var senin? Kendin bile demişsin ya "Silverlarda işe yarar" diye. Ben Valoyu asla kendim ciddi ve try harf şekilde oynamıyorum zaten. Ranked'da girmiyorum. Çünkü Try Harf oynarsam sinir olacağımı biliyorum.
Derecesizde veya başlangıç seviyelerde bu yöntemi kullanıyorlar ve bazen tutuyor.
Ben kullanıyor muyum dersek, hayır. Ama gördüklerimi açıkladım sadece.

Ben bir FPS oyuncusu değilim, daha çok oyunu izleyip analiz yapmayı seviyorum.
Silver elosun ama tavsiye veriyorsun. :D

Hocam aiminizi düzeltmek istiyorsanız istikrarla ölüm kalım girin günde en az 2-3 kere ben yüceliğim aimimin gelişmesinde en çok katkıda bulunan mod ölüm kalım oldu bir arkadaşımda aynı taktiği kullanarak 1 ayda altın 2'den dia 1E solo kasarak geldi.

Hocam 16 saat Aim Lab'im var Aim Lab hiçbir işe yaramıyor bu oyunda aim sahibi olmanın en kolayı oyunda bol bol vakit geçirmek.

Bende başta öyle düşünüyordum, mouse hakimiyetini geliştiriyor, eline tam oturan bir mouse ve güzel bir sensin var ise Aim Lab bir gün iyi bir gün kötü kısmında kötüyü düzeltiyor, ki söylediğin herkes için geçerli değil mesela ben oynadıkça daha iyi oynamıyorum aksine daha kötü oluyor garip şekilde, 1 el ranked attıktan sonra poligon girip 2 dakika bot vurunca düzeliyor.

Bende başta öyle düşünüyordum, mouse hakimiyetini geliştiriyor, eline tam oturan bir mouse ve güzel bir sensin var ise Aim Lab bir gün iyi bir gün kötü kısmında kötüyü düzeltiyor, ki söylediğin herkes için geçerli değil mesela ben oynadıkça daha iyi oynamıyorum aksine daha kötü oluyor garip şekilde, 1 el ranked attıktan sonra poligon girip 2 dakika bot vurunca düzeliyor.

Ben 16 saat günde 1'er saat atarak yaptım fazla bir fayda görmedim ama şu gerçek fareye olan hakimiyetiniz gelişiyor ben ayrıca RAW accel kullanıyorum gerçekten denildiği kadar etkili RAW accel bir göz atmanızı tavsiye ederim 400 DPI 0.792 sens ile oynuyorum rankım yücelik hesaplarım süresiz banlı bu zamana kadar 3 hesabı yücelik 4 hesabı diamond yaptım.

Silver elosun ama tavsiye veriyorsun. :D
Her şey elo ile değil, tavsiye beyin işi. Plat elo da beyin kullanılmıyor demediniz mi? Silver da olsa, sonuç olarak Valorant'ı try hard oynamadığını belirtmiş, bence bu da büyük bir beyin göstergesi. Ayrıca burası herkese açık bir forum. Sana mı soracaktı tavsiye verirken. Adamın yorumuna en başta sert çıkışan sensin. Sonra gelip Silver elosun tavsiye veriyorsun diyemezsin. İnsanlara saygıyla yaklaşmanız gerektiğini Valorant oynayarak öğrenemezsiniz. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bunu bende öğretemem. Zamanında aileden alman gerekiyordu. Bildiğiniz bir konuyu, daha az bilenleri ezerek anlatamazsınız. Bunu iyice benimseyin.

Her şey elo ile değil, tavsiye beyin işi. Plat elo da beyin kullanılmıyor demediniz mi? Silver da olsa, sonuç olarak Valorant'ı try hard oynamadığını belirtmiş, bence bu da büyük bir beyin göstergesi. Ayrıca burası herkese açık bir forum. Sana mı soracaktı tavsiye verirken. Adamın yorumuna en başta sert çıkışan sensin. Sonra gelip Silver elosun tavsiye veriyorsun diyemezsin. İnsanlara saygıyla yaklaşmanız gerektiğini Valorant oynayarak öğrenemezsiniz. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bunu bende öğretemem. Zamanında aileden alman gerekiyordu. Bildiğiniz bir konuyu, daha az bilenleri ezerek anlatamazsınız. Bunu iyice benimseyin.
Silver elodaki kişi oyun bilmeyen kişidir. Konunun try hard oynayıp oynamamakla alakası yok. Silver elo gibi elolardan aimi iyi, oyun bilgisi ortalama olan biri nefes alıp verirken cikar. Try hard oynayıp taktik kasmasina gerek yok. Arkadaşlarımla oynamak için kullandığım silver hesaplarımin hepsi plat+ şuan. Yarısı Dia hatta. Silver eloda ki bir insan oyunu bilmeyen dolayısıyla tavsiye vermek üstüne olmayan bir insandır. Hiç ranked atmıyorum ben gibi bir bahane de yok. Oyunu biliyorum ama oynamıyorum gibi saçma bir açıklama hiç yok. Taktik verecek kadar biliyor olmak için önce taktik geliştirecek kadar çok oynamış olmak gerekiyor.

Ek saygısızlık yok. Hakaret etmedim. Açık açık silver eloyken tavsiye vermesinin yanlış olduğunu belirttim. Verdiği tavsiye işe yarıyor olsa silverda olmaz :D. Bildiğim bir konuda yanlış anlatılan bir şey varsa ister yumuşak tonla ister sert tonla anlatırım. Bu seni gram alakadar etmez. Hakaret yok, aşağılama yok. Sonrasında uslubumun ne kadar sert olduğu bana kalmış bir şey.

Son olarak iki kişi arasındaki tartışmaya tarafları eğitmeye çalışacak kişi olarak girilmez. Ego belirtisidir. Tartışmaya yönelik bir fikrin varsa belirtirsin değilse karismazsin. Karşındaki kişi senin savunmana kalmadı.

Son düzenleme:
Silver elodaki kişi oyun bilmeyen kişidir. Konunun try hard oynayıp oynamamakla alakası yok. Silver elo gibi elolardan aimi iyi, oyun bilgisi ortalama olan biri nefes alıp verirken cikar. Try hard oynayıp taktik kasmasina gerek yok. Arkadaşlarımla oynamak için kullandığım silver hesaplarımin hepsi plat+ şuan. Yarısı Dia hatta. Silver eloda ki bir insan oyunu bilmeyen dolayısıyla tavsiye vermek üstüne olmayan bir insandır. Hiç ranked atmıyorum ben gibi bir bahane de yok. Oyunu biliyorum ama oynamıyorum gibi saçma bir açıklama hiç yok. Taktik verecek kadar biliyor olmak için önce taktik geliştirecek kadar çok oynamış olmak gerekiyor.

Ek saygısızlık yok. Hakaret etmedim. Açık açık silver eloyken tavsiye vermesinin yanlış olduğunu belirttim. Verdiği tavsiye işe yarıyor olsa silverda olmaz :D. Bildiğim bir konuda yanlış anlatılan bir şey varsa ister yumuşak tonla ister sert tonla anlatırım. Bu seni gram alakadar etmez. Hakaret yok, aşağılama yok. Sonrasında uslubumun ne kadar sert olduğu bana kalmış bir şey.

Son olarak iki kişi arasındaki tartışmaya tarafları eğitmeye çalışacak kişi olarak girilmez. Ego belirtisidir. Tartışmaya yönelik bir fikrin varsa belirtirsin değilse karismazsin. Karşındaki kişi senin savunmana kalmadı.
Bildiği kadarıyla tavsiye vermiş soran arkadaşa sen niye tavsiye veriyorsun gibi bir kalıpla yaklaşman doğru değil. En sen bilmiyorsun. Arkadaş zaten oynamaktan çok Espor takip ettiğini belirtmiş. Gördüklerinden, anladıklarından düşüncesini paylaşmak istemiş. İki kişi arasındaki tartışmaya girilmez demişsin de, arkadaşın konu açan arkadaşa verdiği bir tavsiyeye sen niye dahil oluyorsun? Dediğim gibi burası herkese açık bir forum. Sen neden konu dışı bir konuda arkadaşla tartışıyorsan, bende aynı şekilde dahil olup senle tartışıyorum.Bende arkadaşı savunmaktan çok, senin uslübuna saldırıyorum burda. Sert tonla anlatabileceğin insanlar, yakın arkadaşların olur veya o uslüp için senin alt sınıfın olur. Forumda daha hiç bir şeyi hakkında bir bilgi sahibi olmadığın insanlara sert tonla anlatırsan, bunu okuyan benim gibi bir insanı alakadar ediyor, çünkü burdaki yorumunu bende okuyorum. Bu uslüp beni rahatsız ediyor. Sana ego gibi geldiyse ilk yorumum, egolu olduğumu kabul etmek dışında bir açıklamam yok. İnsanları ezmeden bilgi aktarımı yapabilecek bir toplum için bu konularda daha dikkatli davranmamız gerektiğini düşünüyorum.

Ben 16 saat günde 1'er saat atarak yaptım fazla bir fayda görmedim ama şu gerçek fareye olan hakimiyetiniz gelişiyor ben ayrıca RAW accel kullanıyorum gerçekten denildiği kadar etkili RAW accel bir göz atmanızı tavsiye ederim 400 DPI 0.792 sens ile oynuyorum rankım yücelik hesaplarım süresiz banlı bu zamana kadar 3 hesabı yücelik 4 hesabı diamond yaptım.

Duymuştum, saldım artık oynamıyorum malum türkler ucube gibi oynuyor, fr de fazla ping oluyor, CS geçtim surf yapıyorum paso artık ne sinirleniyorum ne başka bir şey, bir de surf mouse hakimiyetini geliştiriyor hem zevk alıyorum hem aimim gelişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı