Çözüldü Valorant bip sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Arkadaşlar, daha bu sabah valoranta girdim ve maç atarken genelde ölünce veya birini öldürünce bip veya dıt sesi gibi şeyler çıkardı. Bazen aralarda da yaptı ama oyunu kapatınca bir sorun yok. Yani oyundan kaynaklandığını düşünüyorum, o yüzden bilenleriniz var ise yazabilir mi? Gerçekten çok sinir bozucu bir olay.

Çözüm
Aynı sorun bende de oluyor, gözlemlediğim kadarıyla shift ve ctrl bastığımda bip sesi geliyor. Bunun dışında oyuna girerken geliyor, Senpai'yi sildim fakat sorun devam ediyor.
Merhabalar Temiz Geri-yükleme buradaki linkteki adımları takip ederek SenpAI.GG programı için kalıcı bir temizlik yapabilirsiniz. Bunun dışında Sesli Asistanının diğer özelliklerinden faydalanmak için VALORANT > Sesli Asistanı kısmından "Ölüm Bildirimi"ni off konuma getirip istediğinizi aktifleştirebilirsiniz.
SenpAI.GG'nin Valorant Sesli Asistanı özelliği bu. SenpAI.GG uygulaması kullanıyorsan sesli asistan sekmesi üzerinden Ölüm Bilidirmi / Death Notifier 'i off duruma getirebilirsin.

Geri
Yukarı