Valorant bir anda kötü oynamaya başlamak

iAlp03

Decapat
Valorant'ta normalde her maç bayağı adam vuruyordum genelde takımda 1. 2. oluyordum ama şu son maçlarımda vuramamaya başladım. Şu an eskisine göre çok kötüyüm ve normalde olduğu gibi her gün ısınmadan rekabet girmiyorum bir değişiklik yapmadım ama oynayışım çok kötüleşti. Nasıl düzeltebilirim? Birkaç gün Valorant girmemeyi düşünüyorum.

Oyunda çok fazla smurf var. Bence gayet normal. Ben de normalde 20'den aşağı vurmuyorum; karşıya smurf gelince bazen 15'i bile zar-zor alıyorum. Yapacak bir şey yok gibi. Senlik bir şey değil bu.

Valorant'ta normalde her maç bayağı adam vuruyordum genelde takımda 1. 2. oluyordum ama şu son maçlarımda vuramamaya başladım. Şu an eskisine göre çok kötüyüm ve normalde olduğu gibi her gün ısınmadan rekabet girmiyorum bir değişiklik yapmadım ama oynayışım çok kötüleşti. Nasıl düzeltebilirim? Birkaç gün Valorant girmemeyi düşünüyorum.
Elon ne? Eğer rank atladıysan normaldir ısınma süreni arttırmayı dene.

Sen kötü değilsin rakiplerin iyi dostum.
Oyunda çok fazla smurf var. Bence gayet normal. Ben de normalde 20'den aşağı vurmuyorum; karşıya smurf gelince bazen 15'i bile zar-zor alıyorum. Yapacak bir şey yok gibi. Senlik bir şey değil bu.
Yok rakiplerle alakalı değil yakın oynadığım arkadaşıma göre de kill olarak bayağı kötü oynamıştım.
Bu videoda bulunan ritmi tutturursan bence daha iyi oynayabilirsin.
Aimim normaldekine göre kötü diye açmıştım da buna da çalışırım teşekkürler.
Birkaç gün girme büyük ihtimalle bir sorun yaşadın onun etkisi var üstünde.
Son maçlarda vuramamaya başlayınca öyle devam ettim muhtemelen o yüzden adam vuramayınca kafama takıyorum biraz. Yarım saat falan mola verince düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı