Valorant Breeze hakkındaki düşünceleriniz

sg07

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Bildiğiniz gibi Valorant'a yeni Breeze haritası geldi. Görüşleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok açık bir map. CT tarafı fazla avantajlı ancak tüm takımın koordine bir şekilde oynaması gerek yoksa side tutmak çok zor. Pusulacak o kadar çok yer var ki, tam bir pusucu map'i bence. Ölüm kalım'a geldiği zaman fazlasıyla tilt ettirecek gibi duruyor. Side'lar da fazla açık bence. Bomba kurarken bir yere sırtınızı verseniz yine açıksınız :D

Haritanın ıceboxtan bile büyük olması özellikle Raze gibi hızlı ve dar açıda alan hasarı veren karakterleri zora sokup işlevsiz hala getirecektir aynı zamanda bomba kurma alanlarında(side) çok fazla pick noktası var, bu mapte bir smoke ajanı almadan kesinlikle girilmemeli bana sorarsan. Mapte defans daha avantajlı taraf bence, map o kadar büyük ki aniden a da gözüken düşmanların Spike'ı b de kurduğunu görebilirsin o derece bir rotate var haritada hafif csdeki cobblestone haritasını andırdı bana büyük mapleri fazla sevmiyorum ama gittikçe icebox gibi klasikleşecek diye düşünüyorum, ayrıca icebox gibi direk hoppa diye rekabetçi harita havuzuna atmak yerine ayrı bir mod ile insanların haritaya alışmalarını sağlamak oldukça mantıklı bir hareket.

Bildiğiniz gibi Valorant'a yeni Breeze haritası geldi. Görüşleriniz nedir?

Valorant banım olduğu için henüz oynayamadım. Ama izlediğim videolara göre harıta şu anki en küçük harita. Savunma tarafı bana göre bu Breeze mapinde daha şanslı çünkü A ve B tarafında çok pusacak ve spikeyi savunacak yer yok. Mesele B tarafı çok açık ve sadece 1 kule var. A tarafı b ye nazaran daha iyi ama savunucular spike kuruldukdan sonra çözmeleri çok daha kolay bir harita. Ha iyi oynarsn bilmem ama savunma tarafı bana göre daha şanslı. Bir de çoğu kişi Icebox facia demiş ama benim en sevdiğim harita Icebox
Haritanın ıceboxtan bile büyük olması özellikle Raze gibi hızlı ve dar açıda alan hasarı veren karakterleri zora sokup işlevsiz hala getirecektir aynı zamanda bomba kurma alanlarında(side) çok fazla pick noktası var, bu mapte bir smoke ajanı almadan kesinlikle girilmemeli bana sorarsan. Mapte defans daha avantajlı taraf ayrıca icebox gibi direk hoppa diye rekabetçi harita havuzuna atmak yerine ayrı bir mod ile insanların haritaya alışmalarını sağlamak çok mantıklı bir hareket.

Hocam bana mı çok küçük geldi anlamadım. Bana göre en küçük harita?

İyi operator oynayan Jett ct de round aldırmayacaktır karşı takıma. Ayrıca yeni havalandırmadan atlama mekaniği çok hoşuma gitti güzel oyunlar çıkabilir oradan. 2 takımın da mid kontrolünü almak için çok çabalayacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı