Valorant çalınan hesap nasıl geri alınır?

tanrikuluenes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 15-20 dakika önce mailime kod geldi ve hesabıma giriş yapamadım. Şifremi unuttum yaptım ama hesabın mailini değiştirmişler. Ben de Riot'a ticket gönderdim ve benden bilgiler istediler ben de verdim ama hesabı açtığım tarihi ve girdiğim yaşı hatırlamadığım için onları vermedi. Hesabı geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 15-20 dakika önce mailime kod geldi ve hesabıma giriş yapamadım. Şifremi unuttum yaptım ama hesabın mailini değiştirmişler. Ben de Riot'a ticket gönderdim ve benden bilgiler istediler ben de verdim ama hesabı açtığım tarihi ve girdiğim yaşı hatırlamadığım için onları vermedi. Hesabı geri alabilir miyim?

Açtığınız tarihi e postanızdan bulabilirisiniz Riot'tan gelen ilk mesajın tarihine bakabilir siniz ancak yaş hakkında pek bir fikrim yok :(

E postanızı değiştirmeleri için hesapta girili olan e posta adresine gelen koda ihtiyaçları var bence direk e postanızı patlatmışlar sizin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı