Çözüldü Valorant chat banı ne zaman biter?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
12
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Merhabalar, 1 aydan fazladır chat banım mevcut. Sesli sohbeti kullanamıyorum, sesim gitmiyor karşıya ve 2-3 mesaj attıktan sonra mesajlarım gecikmeli gidiyor. Bu kısıtlama süresi ne kadar daha sürer veya kaldırmak için iletişime geçebileceğim yerler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun çözüldü, sorunun sebebi ise Realtek® ALC887 için paylaşılan güncel driver. Bir önceki sürüm olan 6.0.9222.1 driver yükleyince sorun kalkıyor. Gerekli yerlere feedback yapıldı.
Chat banı yersen genelde rekabetliye de giremezsin. Nasıl oluyor anlamadım. Benim de var, 26 Aralık'ta bitiyor mesela. Hem chat banı hem de rekabetli banı, ikisini bir banlıyor çünkü.

Destek kısmından sorsana? Ticket atarak. Oyun huzurunu bozduysan veya küfürden chat ban yediysen, iyi olmuş; umarım kalkmaz.
Destek banın yok diyor ve küfür konusunda içerlenmişsin gibi geldi daha önce karşılaştık mı? Ayrıca küfürden ise (ki değil) haketmiştir aynı durumda tekrarlayacağımdan emin olabilirsin aksi taktirde TR sunucusundaki toksik kitle düzelmeyecektir.

Destek banın yok diyor ve küfür konusunda içerlenmişsin gibi geldi daha önce karşılaştık mı? Ayrıca küfürden ise (ki değil) haketmiştir aynı durumda tekrarlayacağımdan emin olabilirsin aksi taktirde TR sunucusundaki toksik kitle düzelmeyecektir.

Haklısın işte onlar yüzünden bende ban yedim kardeşim adamlar daha oyun başlamadan şunu alma direk başlıyor sövmeye oyun baslıyor 2 round o oyun kötü oynadığın an sövüyorlar böyle bir sistemde Gold 3 son maça plat olacağım bunlar yüzünden olamadım bende ağzıma ne geldiyse her oyun sövdüm söve söve 15 gün ban yedim.

Bu arada inşallah problemi çözersin.

Sorun çözüldü, sorunun sebebi ise Realtek® ALC887 için paylaşılan güncel driver. Bir önceki sürüm olan 6.0.9222.1 driver yükleyince sorun kalkıyor. Gerekli yerlere feedback yapıldı.

Çözüm

Geri
Yukarı