Valorant HWID ban ne zaman biter?

Valorant kalıcı ban atmıyor. Banlandıktan 4 ay sonra HWID banınız kalkacaktır.

Sen nasıl bir insansın hala hile kullanımını savunuyorsun, umarım kalıcı ban yemişsindir.

Çok komiksin daha Valorant'ın topluluk politikasını okuda gel

Sen nasıl bir insansın hala hile kullanımını savunuyorsun, umarım kalıcı ban yemişsindir.

Kalıcı ban atamaz VAC sistemi atabiliyor sadece

Çok komiksin daha Valorant'ın topluluk politikasını okuda gel

Kalıcı ban atamaz VAC sistemi atabiliyor sadece
Hesap banı veya HWID ban fark etmez, kalıcı ban atmak daima mümkündür. Hile kullananlar olacak şeyleri göz önünde bulundurabilirler. Bu oyunda hileler yüzünden oynayamıyorsanız bu hile kullanıcılarının değil, oyunun suçudur.

Hesap banı veya HWID ban fark etmez, kalıcı ban atmak daima mümkündür. Hile kullananlar olacak şeyleri göz önünde bulundurabilirler. Bu oyunda hileler yüzünden oynayamıyorsanız bu hile kullanıcılarının değil, oyunun suçudur.

Hocam kalıcı ban atsada kalkıyor rahatlıkla ama ben bunu CS:GO'da denedim (denemek için H, ile açtım yoksa iyi oynuyorum) hemen ban atıyor ban sistemi gayet iyi ve sınırsız VAC atıyor VAC'ı da açacak adamı çok zor bulursun

Hocam kalıcı ban atsada kalkıyor rahatlıkla ama ben bunu CS:GO'da denedim (denemek için H, ile açtım yoksa iyi oynuyorum) hemen ban atıyor ban sistemi gayet iyi ve sınırsız VAC atıyor VAC'ı da açacak adamı çok zor bulursun

Kanka hesabın kalıcı banlandı bir kere, bilgisayarının banı da banı yedikten 4 ay sonra kalkar. Eğer bilgisayar banını hemen kaldırmak istiyorsan ya spoofer kullanıcaksın ya da anakartın BIOS'unu bozup yeniden BIOS yükleyeceksin.

Tamam haklısın, özür dilerim. Wall hack gerçekten çok önemli bir hile, herkesin kullanması gerek. Bunu keşke daha önceden bilseydim 2 yıldır enayi gibi rank kasıyorum.

Geri
Yukarı