Windows 10'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkçe desteği var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar ben Orjinal Windows 7 64 Bit kullanıyorum. Az önce bilgisayarımı açtığımda, sağ alt köşede Windows 10' u alın diye bir simge çıktı. Tam olarak ne oluyor o simge anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Windows 7' den Windows 10' a yükseltirsem, bilgilerim silinir mi ? Nedir bu Rezervasyon işlemi ön sipariş gibi birşey mi :)

W10.jpg

Lisanslı kullanıcılara ücretsiz yükseltme verilecek diye duydum bende de aynı şey çıktı ve ücretsiz rezerve yaptırdım yayınlandığı an bana bildirim gelecek ve ücretsiz yükseltme yapacağım. Size de tavsiyem rezerve yaptırın.

Selam arkadaşlar ben Orjinal Windows 7 64 Bit kullanıyorum. Az önce bilgisayarımı açtığımda, sağ alt köşede Windows 10' u alın diye bir simge çıktı. Tam olarak ne oluyor o simge anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Windows 7' den Windows 10' a yükseltirsem, bilgilerim silinir mi ? Nedir bu Rezervasyon işlemi ön sipariş gibi birşey mi :)

Eki Görüntüle 73779
Windows 10'u Alın Bildirimi Nedir? Ücretsiz Rezervasyon Ne Anlama Gelir? | Sayfa 2 | Technopat Sosyal

Burayı inceleyebilirsiniz. Detaylıca anlatılmış. @Silinen üye

Hadi hayırlısı. Artık bekleyip Windows 10 geçiş yapacağız.

Tabi ki var bu tam sürüm artık deneme değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı