Çözüldü Valorant çözünürlük ayarı değişmiyor

• Konuyu başlatan lw4o
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 235
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

lw4o

Picopat
Daha fazla  
Dün gece oyuna girdiğimde çözünürlüğüm her zamanki gibi normaldi. Bu sabah oyuna girdiğimde ise ekranın üstünde ve altında siyah barlar vardı, ayarlara girdiğimde barları kaldırıp 1920x1080 yapabildim fakat farklı bir çözünürlükte oynadığım için değiştirmeye girdiğimde resimdeki gibi çözünürlük yerinde özel ve monitör yerinin ise boş olduğunu gördüm. Oyunu ve bilgisayarı yeniden başlattım, oyunu silip tekrar yükledim fakat sorun düzelmedi. Nasıl düzeltebilirim acaba?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Black Bar'ları nasıl kaldırdınız? Oradaki işlemle alakalı bir durum olabilir. NVIDIA Denetim Masası mı kullandınız?

Önceden monitörü aç kapa yapmama rağmen düzelmemişti fakat art arda 2 3 defa aç kapa yaptım ve sorun komple düzeldi.
Dün gece oyuna girdiğimde çözünürlüğüm her zamanki gibi normaldi. Bu sabah oyuna girdiğimde ise ekranın üstünde ve altında siyah barlar vardı, ayarlara girdiğimde barları kaldırıp 1920x1080 yapabildim fakat farklı bir çözünürlükte oynadığım için değiştirmeye girdiğimde resimdeki gibi çözünürlük yerinde özel ve monitör yerinin ise boş olduğunu gördüm. Oyunu ve bilgisayarı yeniden başlattım, oyunu silip tekrar yükledim fakat sorun düzelmedi. Nasıl düzeltebilirim acaba?

Eki Görüntüle 2096577

Black bar'ları nasıl kaldırdınız? Oradaki işlemle alakalı bir durum olabilir. NVIDIA Denetim Masası mı kullandınız?

Geri
Yukarı