Valorant "Çok izlekli görselleştirme" ayarı yok

FUDarwin

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Valorant'ta 31/01/23'de gelen küçük bir güncellemeden sonra bir süre oynayıp çok izlekli görselleştirme ayarının artık olmadığını fark ettim ve ciddi bir FPS kaybı yaşadım. Sizce neden oluyor? Şimdiden teşekkürler.

Sistem:
- MX110 ekran kartı.
- Intel i5 8250 işlemci.
- 4+8 DDR4 12 GB RAM.
- 512 GB SSD.

Öncelikle selam. Valorant'ta 31/01/23'de gelen küçük bir güncellemeden sonra bir süre oynayıp çok izlekli görselleştirme ayarının artık olmadığını fark ettim ve ciddi bir FPS kaybı yaşadım. Sizce neden oluyor? Şimdiden teşekkürler.

Sistem:
- MX110 ekran kartı.
- Intel i5 8250 işlemci.
- 4+8 DDR4 12 GB RAM.
- 512 GB SSD.

Bazı işlemcilerde olmuyor bende de MX 110
i3 8145u var bende de yok şu an baktimda.

Sistem:
- MX110 ekran kartı.
- Intel i5 8250 işlemci.
- 4+8 DDR4 12 GB RAM.
- 512 GB SSD.
Kac fps aliyorsunuz siz o sistemle

Sistem:
- MX110 ekran kartı.
- Intel i5 8250 işlemci.
- 4+8 DDR4 12 GB RAM.
- 512 GB SSD.
Çok izlekli görselleştirme özelliği hızlı ekran kartlarına sahip bilgisayarlarda yüksek FPS değeri alınmasını sağlamaktadır. Internettede boyle bir yazi buldum ekran kartinizdanda olabilirmis.

Son düzenleme:
Bazı işlemcilerde olmuyor bende de MX 110
i3 8145u var bende de yok şu an baktimda.

Kac fps aliyorsunuz siz o sistemle

Çok izlekli görselleştirme özelliği hızlı ekran kartlarına sahip bilgisayarlarda yüksek FPS değeri alınmasını sağlamaktadır. Internettede boyle bir yazi buldum ekran kartinizdanda olabilirmis.
Düz duvara bakınca 200 fps lerde alıyordum fakat aynı haritada aynı yere bakıyorum 150 oluyor.

Geri
Yukarı