Valorant Crosshair Changer ban sebebi mi?

ValorantCC yi 2 aydır kullanıyorum bir zararını görmedim takıma gelen herkes nasıl yapıldığını soruyor hatta :D

ValorantCC yi 2 aydır kullanıyorum bir zararını görmedim takıma gelen herkes nasıl yapıldığını soruyor hatta :D
Ban yemediniz değil mi? Skin yok ama 100 levellik hesap kaç tane pistol var.
@alp15eren Ben de kullandım ve Vanguard algılamadı. Zaten program her zaman açık olmuyor crosshairi ayarlayıp kapatıyorsun. O an farkedilmezsen bir şey olmuyor.

Son düzenleme:
Ban yemediniz değil mi? Skin yok ama 100 levellik hesap kaç tane pistol var.
@alp15eren Ben de kullandım ve Vanguard algılamadı. Zaten program her zaman açık olmuyor crosshairi ayarlayıp kapatıyorsun. O an farkedilmezsen bir şey olmuyor.

Bende yaptım ban yersem yazarım.
@Zinederon hocam siz siyah cross kullanmayı denediniz mi? Bende nedense siyah cross olmuyor.

Son düzenleme:
@Zinederon hocam siz siyah cross kullanmayı denediniz mi? Bende nedense siyah cross olmuyor.
Siyah cross program olmadan da yapılabiliyor diye denemedim ama isterseniz deneyeyim.
Ben yaptım. Siz büyük ihtimalle Primary Color'ı siyah yaptınız. Aim down Color'ı siyah yaptığınız zaman oluyor.

Son düzenleme:
Bende hiç içe aktarılmıyor.
F13C21404Cae hocam bu kodu dener misiniz? İçi siyah dışı kırmızı olması gerek. Bende olmadı nedense.

F13C21404Cae hocam bu kodu dener misiniz? İçi siyah dışı kırmızı olması gerek. Bende olmadı nedense.
ValorantCC koduymuş şimdi yaptım ne olacak bakıyorum.
Bende oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı