Valorant Crosshair Changer ban sebebi mi?

alp15eren

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu program ile mavi crosshair yapmak istiyorum fakat ban riski var mı bilmiyorum. Bazı yabancı yayıncılar riot dev'lerinden birisi ban sebebi olmadığını söyledi ama emin olamadım. Bazılarıda ban yedim diyor. Desteğe yazdığımda ise şu cevabı aldım.

Selam,

Yanıtımı beklediğin için teşekkür ederim.

Riot Games tarafından onaylı olmayan programların kullanılmasını tavsiye etmiyoruz çünkü bu programlar şu an kötü bir amaca hizmet etmese de bir anda bu amaçlar değişebilir ve olumsuz bir durum oluşturabilir. Bu olumsuz durumun oluşması sonucunda hesabına bir anda disiplin işlemi uygulanabilir. Fakat bahsettiğin uygulama eğer Riot Games tarafından onaylı ise gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Umarım aklındaki soru işaretlerini giderebilmişimdir. :)

Kendine iyi bak. ♥
Riot Games Oyuncu Destek

Eğer yasak değilse github linkini atabilirim. Program tamamen açık kaynaklı.

Valorant her şeye ban atabiliyor bence bir cross için ban riskine girmeye değmez.

Bazı kişiler Reddit'te ya da YouTube'da ban yediklerini söyledilerde biraz ürktüm açıkçası. Hesapta skin olmasa ban yemem umurumda olmazdı.
2xCiv, Yüksel Toksöz gibi youtuberlar ve bir sürü E-sporcu kullandı. İsterseniz sizin için biraz yan hesabımda deneyebilirim.

Ancak bir şey olacağını sanmam çünkü gerçekten çok büyük E-sporcular kullandı TenZ dahil.

2xciv, yüksel toksöz gibi YouTuber'lar ve bir sürü e-sporcu kullandı. İsterseniz sizin için biraz yan hesabımda deneyebilirim.

Ancak bir şey olacağını sanmam çünkü gerçekten çok büyük e-sporcular kullandı tenz dahil.

Hocam HWID ban yemeyin :D

Valorant her şeye ban atabiliyor bence bir cross için ban riskine girmeye değmez.

Programda yapılan crosslar çok iyi gözüküyor. Ondan kullanmak istiyorum.

2xciv, yüksel toksöz gibi YouTuber'lar ve bir sürü e-sporcu kullandı. İsterseniz sizin için biraz yan hesabımda deneyebilirim.

Ancak bir şey olacağını sanmam çünkü gerçekten çok büyük e-sporcular kullandı tenz dahil.

Anladım sağ olun.

Hocam HWID ban yemeyin :D

Hocam HWID pek sıkıntı değil. Kaldırmasını biliyorum. Sadece hesapta skin var ondan çekiniyorum kullanmaya.

Programda yapılan crosslar çok iyi gözüküyor. Ondan kullanmak istiyorum.

Anladım sağ olun.

Hocam HWID pek sıkıntı değil. Kaldırmasını biliyorum. Sadece hesapta skin var ondan çekiniyorum kullanmaya.

Hocam dediğim gibi sağı solu belli olmuyor Valorant'ın :D eğer kullanırsanız sıkıntı oldu mu buraya yazar mısınız?

Geri
Yukarı