Valorant demir başlanabilir mi?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba. Bugün hesabımda ilk 5 dereceli maçımı attım ve hepsini kaybettim. Çoğunda da skorum kötü olmasına rağmen demir yerine bronz 3 başlattı. Bronz 1 olsa yine anlarım ama neden düşük rank başlayamıyorum? En düşük başlanabilecek rank sınıeı bronz 3 mü yoksa demir başlayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün hesabımda ilk 5 dereceli maçımı attım ve hepsini kaybettim. Çoğunda da skorum kötü olmasına rağmen demir yerine bronz 3 başlattı. Bronz 1 olsa yine anlarım ama neden düşük rank başlayamıyorum? En düşük başlanabilecek rank sınıeı bronz 3 mü yoksa demir başlayan var mı?

Dostum maç gir kaybet demire düş direk

Bildiğim kadar başlanabilir ama biz arkadaşlarımla çok denedik imkanı yok gibi ne kadar kötü oynarsan oyna olmuyor

Her şey skor değil; clutch atmak, aynı roundda çoklu kill almak vs çok etkili şeyler. Bunların dışında düşük MMR'lı arkadaşlarınızla girseydiniz muhtemelen düşük ranka atardı sizi de.

Geri
Yukarı