Valorant Denetim Masasından kaldırılmıyor

chavos1789

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Valorant adlı oyun yer almakta silmek istiyorum. Gittim açtım denetim masasını, tıklıyorum hiçbir şey olmuyor fakat başka bir uygulamyaı denedim siliyor sadece galiba Valorant'a özel bir durum. Nasıl düzeltirim? Bilgisi olan yardımcı olur ise sevinirim.

'Uygulamalar ve Özellikler' Bölümünden silebilirsin.

Bilgisayarımda Valorant adlı oyun yer almakta silmek istiyorum. Gittim açtım denetim masasını, tıklıyorum hiçbir şey olmuyor fakat başka bir uygulamyaı denedim siliyor sadece galiba Valorant'a özel bir durum. Nasıl düzeltirim? Bilgisi olan yardımcı olur ise sevinirim.

Hocam direk yerel disk sistem dosyaları oradan Riot Games Valorant'ı silin 30 GB falan silecektir zaten.

Hocam, bu linkten troubleshooter'ı indirin. İndirdikten sonra uygulamayı açın. İndirmenize gerek yok. Size sorununuzun ne olduğunu soracaktır. Program kaldırmaya basın. (onun gibi bir şeydi.) Sonra Valorant'ı seçin. Bu dediklerim büyük ihtimalle işe yarayacaktır. Paint.net'i ben böyle silmiştim.

Hocam program indirmeye falan gerek yok 'Uygulamalar ve Özelliklerden' direk kaldırabilirsin

Geri
Yukarı