Valorant dereceli maçta iyi oynayamama

Merhaba. Çok garip bir olayım var. Daha 2 gün önce eski Mouse'umun (AOC GM500) çok ağır ve yavaş olmasından kaynaklı SteelSeries Prime mouse aldım. Şunu fark ettim: Ben meğerse iyi oynuyormuşum. :D O mouse beni hantallaştırıyormuş. Şöyle ki ölüm maçına girdiğimde her zaman kafadan tek atıyorum ve genellikle ben 1. oluyorum ama nedense tam gaz, dereceli veya derecesiz oynadığımda adam vuramıyorum, bunu nasıl çözeceğim? Bazen yani çok nadiren bayağı iyi oynuyorum. Maçı 26 Kill'le falan bitiriyorum ama o çok nadiren oluyor ve nasıl olduğunu ben de bilmiyorum.

Rank'ım bronz (dalga geçmeyin) çünkü ben 1 maçta 16 kişi vuruyorsam mesela takımım 2'ye 9 3'e 10 falan gidiyorlar ve bu benim bir türlü çıkmamı engelliyor. Bazen ben kötü oynadığım bir ana denk geliyor bu sefer takımım çok iyi oynuyor ama bana sürekli saydırıyorlar. Mute'liyorum bu sefer info alacağım alamıyorum. Oyunu sil diyeceksiniz ama zaten benim çok fazla kaliteli oyunum olmasına rağmen Valorant'dan vazgeçmem mümkün değil, ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Çok garip bir olayım var. Daha 2 gün önce eski Mouse'umun (AOC GM500) çok ağır ve yavaş olmasından kaynaklı SteelSeries Prime mouse aldım. Şunu fark ettim: Ben meğerse iyi oynuyormuşum. :D o mouse beni hantallaştırıyormuş. Şöyle ki ölüm maçına girdiğimde her zaman kafadan tek atıyorum ve genellikle ben 1. oluyorum ama nedense tam gaz, dereceli veya derecesiz oynadığımda adam vuramıyorum, bunu nasıl çözeceğim? Bazen yani çok nadiren bayağı iyi oynuyorum. Maçı 26 Kill'le falan bitiriyorum ama o çok nadiren oluyor ve nasıl olduğunu ben de bilmiyorum.

Rank'ım bronz (dalga geçmeyin) çünkü ben 1 maçta 16 kişi vuruyorsam mesela takımım 2'ye 9 3'e 10 falan gidiyorlar ve bu benim bir türlü çıkmamı engelliyor. Bazen ben kötü oynadığım bir ana denk geliyor bu sefer takımım çok iyi oynuyor ama bana sürekli saydırıyorlar. Mute'liyorum bu sefer info alacağım alamıyorum. Oyunu sil diyeceksiniz ama zaten benim çok fazla kaliteli oyunum olmasına rağmen Valorant'dan vazgeçmem mümkün değil, ne yapacağım?

Game sens (oyun bilgisi) çok önemli. 2-3 ay öncesine kadar bende bronzda kalmıştım fakat fark ettimki aim kadar Game senste gerekli. Bunu geliştirerek plat 3e kadar çıktım geçen sezon.

Er ya da geç Gold olursun :D. Benim de böyleydi zamanla alıştım.

Kendine arkadaş ara ve takımla beraber oyna. Zaten takım trolse kazanma olasılığın epey düşük. El kaybettikçe de adam vuramamaya başlıyor insan.

Game Sense. Arkadaşım da ölüm kalımda inanılmaz vuruşlar atıyor ama maçta o 10 vururken ben 30 vuruyorum. Ölüm kalım çok saçma, takımlı ölüm kalım oynamanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı