Valorant doku kalitesi düşük

mr.kankilic27

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Valorant'ı yüksek ayarlarda oynuyorum ancak son bir şey fark ettim, doku kalitesi ayarı en yüksekte olmasına rağmen oyunun doku kalitesi düşük ekran kartım GTX 1660 Ti ve işlemci i7 9750h grafikleri düşürdüğümde FPS'te sabit kalıyor ayrıca; herhangi bir ayarı bilen varsa yardımcı olun lütfen.

Selam arkadaşlar, Valorant'ı yüksek ayarlarda oynuyorum ancak son bir şey fark ettim, doku kalitesi ayarı en yüksekte olmasına rağmen oyunun doku kalitesi düşük ekran kartım GTX 1660 Ti ve işlemci i7 9750h grafikleri düşürdüğümde FPS'te sabit kalıyor ayrıca; herhangi bir ayarı bilen varsa yardımcı olun lütfen.
FPS kısıtlaması açık mı ?

Valorant Config ayarlarına bak belki ondan dolayıdır.

Hocam bende de grafikler en yüksekteyken de 120-130 FPS alıyorum düşük ayara çekincede demek ki ekran kartımız ve işlemcimiz birbirini seviyor ve uyuşuyorlar :D :D :D Kötü bir durum yoktur hocam içiniz rahat olsun.
teşekkür ettim yani uyumlulukla alakalı fps değerlerinin aynı kalması

Yeni konular

Geri
Yukarı