Valorant "Doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

SharpeX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 - 7700X - ASUS DUAL RTX 4070 - HYPERX FURY 16x2 6000MHZ RAM - Kingston 1TB 7000/5000MB/S M.2 SSD
Doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı! Ekran kartının gereken minimum belleğe sahip olduğundan emin ol, çözünürlüğü düşürmeyi veya açık olan diğer programları kapatmayı dene. Çıkılıyor.

Sistem:
  • 1 TB HDD.
  • 1050 4 GB.
  • i7-7700HQ 2.80 GHz.
  • 16 GB RAM DDR4.

Ekran Kartım Gayet Yeterli Arkadaşlarım 2GB VRAM ile yüksek Ayarlarda Oynuyor Benim 4GB Vram

Dostum 4 GB VRAM'in yetmemesi gibi bir durum olacağını zannetmiyorum, 1 GB ekran kartımla oynayabiliyorum oyunu. Muhtemelen dahili grafik HD Graphics ile giriyorsun oyuna.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bakmanı öneririm.

1617012364315.png

Mevcut 1050'de çalışıyor oyun.
Şimdi Tekrar Denedim Ban yedim büyük İhtimal Hayla Devam Ediyormuş Hata

Konu hortlatması: RX 6800 XT ekran kartım var bu hatayı almaya başladım birden, PC'de ne değişiklik yaptım diye düşünürken Samsung Magician programından SSD'yi Rapid moda almıştım o yüzden olmaya başlamış, onu kapatınca bende düzeldi. Sorun yaşayan varsa belki disk ya da yazılım ile ilgili bir sorun olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu hortlatması: RX 6800 XT ekran kartım var bu hatayı almaya başladım birden, PC'de ne değişiklik yaptım diye düşünürken Samsung Magician programından SSD'yi Rapid moda almıştım o yüzden olmaya başlamış, onu kapatınca bende düzeldi. Sorun yaşayan varsa belki disk ya da yazılım ile ilgili bir sorun olabilir.
mevcut diskimde aşırı az yer var onunla ilgili olabilirmi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı