Valorant drop düşmüyor

Dabory

Hectopat
Daha fazla  
Valorant Drop düşmüyor.
Yaklaşık 2 haftadır bekliyorum. Yayıncıları 4 saat kadar izledim. Ama Twitch envanterine bakınca hiçbir şey gözükmüyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir konuda da yazdım. Ben 3 tane farklı hesaba düşürdüm. Öncelikle bir hesaba sadece bir tane düşer ve aynı anda birden fazla yayıncıyı izlemeniz o hesaba düşme şansını etkilemez aynı şekilde hangi yayıncıyı izlediğinizin de önemi yok. Mesela en çok izleyici sayısı olan yayıncıyı canlı izlesem düşme şansı artar gibi bir yanılgı var. Bir tane drop havuzu var ve bütün droplar oradan düşer. Valorant yayınları başlar ve tüm izleyiciler bir drop havuzuna çekilir yani o an 500 bin kişi ise toplam valorant izleyen sayısı o 500 bin kişi içinden size düşerse düşecektir. 2 tane hesaba bir yayıncı açıkken alta almıştım ve görüntü kalitesini 160'a çekip mute pozisyona aldıktan belirli bir süre sonra düştü. İlk düşürdüğüm yanılmıyorsam 4 saat civarı sürdü diğeri ise ertesi gün sabahı bildirimi geldi. Bir tane de çevrimdışı iken düşürdüm; zaten çevrimdışı iken bile düşebilir diye ibare vardı sitede yanlış hatırlamıyorsam. Onun bilgisi de mail olarak geldi Valorant düşeni kazandınız diye. Yani çevrimdışı bile düşebilir tamamen şans meselesi. Ama siz yine de yayını açın en azından altta dursun. Ben 2 tane düşürdüm diye onun rahatlığıyla kapatıyordum yayını üçüncü için. Şansınız bol olsun :))

Droplar düşmeye başladığı andan itibaren her gün sabahtan akşama kadar açtım yayınları. Maalesef bana da düşmedi. Biraz şans işi bu, hatta tamamen şans. Arkadaşım 6 tarayıcıdan açmış 6 farklı hesapla. 4 saat sonra düşürmüş drobu. Bende yaptım aynısını, yine hüsran yine hüsran. Baktım olmuyor aldım ondan hesabı oynamadığı zamanlar ben giriyorum. Anla ki...

Dedikleri gibi şans işi ve 4 saat fazla bir süre değil gibi. Ben mesela tüm gün açık bırakmaya çalışıyordum yayınları. En sonunda izlerken bilgisayarım kapandı ve tekrar açınca başka bir yayıncıyı izlemeye başladım derken bir kaç saniye sonra düştü. Şans işi :D

İlk düşürdüğümde kuzenimin evindeydim, direk düşmüştü. Sonra farklı bir hesaptan kendi evime geçtim düşürmek için istisnasız her saat 10 gün boyunca PC gündüz/gece çalıştı ama düşmedi sonra saldım. Güzel bir oyun ama bir kaç günde düşmüyorsa uğraşmayın derim.

Bende şöyle bir taktik oluşturdum kendi kafamda;
Bu drop işi şans işi. O kadar drop için uğraşıyosunuz sonra da çekilişde size çıkmıyor.
Düşmüyorsa haftada 1-2 gün yayıncıları 2 sa açık bırakalım. Kaliteyi full düşürelim ve yayını mute edelim. Browser altta dursun 2sa kadar izlesin. Her hafta bunu uygulayın. Eğer oyunu çok seviyorsanız şans için +1 hesap daha açabilirsiniz. Ama drop size düşmüycekse isterseniz 100 tane hesap açın drop sie yine düşmez. Bu taktiği uygulayın. Olmazsa da canınız sağolsun. Open beta gelince adam gibi oyunu kurup oynarsınız. Dediğim gibi, bu taktiği uygulayın. drop düşmüycekse düşmüycektir. Bu konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok. Bol şans. 😎
Twitch envanterinize de ikide bir bakmanıza gerek yok. Siz niye oyunu oynamaya uğraşıyorsunuz ki; oyun kendini oynattırmaya çalışsın. ZATEN BİLDİRİM GELİYOR.

Bence yayının sesini kısmasınlar onun yerine eğer Google kullanıyolarsa yukarıdan sekmeye sağ tıklayıp sitenin sesini kapat ya da ses düzeyi karıştırıcısından Googlenin sesini kıssınlar. Sonra sorun olmasın belkide ses kapalı düşmüyordur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı