Valorant DX 10.1 ekran kartı ile açılır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
HD5450 ile oynanmaz o oyun bence 5670'te bile sıkıntıydı tabii 1080p için.

Hocam HD5570 mevcut bende işlemcim iyi olsa 100 altı FPS almayacagımı düşünüyorum fazlada yeterde artar kaldı böyle sistemler için 144Hz monitor kullanan var mıdır bilmemde 5450 ile bal gibide oynatır arakadaşın işlemcide iyi oyun işlemci tabanlı bende şu an 5570 1GB o.c var ekran kartı bu oyunda sadece oyuna girmek için bilet gibi düşünün :) işlemci AMD 5200+ 2X 30FPS. Tabii daha iyi bir kart ile illaki performansa yansıyabilir. Kusura bakmayın hafif karışık yazdım sanırsam.

Hocam HD5570 mevcut bende işlemcim iyi olsa 100 altı FPS almayacagımı düşünüyorum fazlada yeterde artar kaldı böyle sistemler için 144Hz monitor kullanan var mıdır bilmemde 5450 ile bal gibide oynatır arakadaşın işlemcide iyi oyun işlemci tabanlı bende şu an 5570 1GB o.c var ekran kartı bu oyunda sadece oyuna girmek için bilet gibi düşünün :) işlemci AMD 5200+ 2X 30FPS. Tabii daha iyi bir kart ile illaki performansa yansıyabilir. Kusura bakmayın hafif karışık yazdım sanırsam.
Olabilir benim işlemci pentium g3220 di hd5670 e darboğaz yaptımı bilmiyorum oyunda her ortamda aynı fps yi alamıyorsun en fazla donanım istedği esnada 5670 bana göre yetersizdi

Olabilir benim işlemci Pentium G3220'di HD5670'e darboğaz yaptımı bilmiyorum oyunda her ortamda aynı FPS'yi alamıyorsun en fazla donanım istedği esnada 5670 bana göre yetersizdi.

Darbogazdan mı kaynaklı bılmıyorum fakat bazı oyunlar işlemcinin iligini kemigini sömürür ekran kartına bir şey yapmaz bazı oyunlarda ise durum farklı oluyor Valorant'ta başlıca ornegi.

Darbogazdan mı kaynaklı bılmıyorum fakat bazı oyunlar işlemcinin iligini kemigini sömürür ekran kartına bir şey yapmaz bazı oyunlarda ise durum farklı oluyor Valorant'ta başlıca ornegi.
Evet volarant işlemci temelli bir oyun o yüzden dx11 destekli minumum bir ekran kartıda iş görebilir tabi işlemci iyi olmak şartıyla bu tarz oyunlarda ekran kartına değil öncelikli işlemciye bakmak lazım ama oyun dendimi tabi gözler ekran kartına çevriliyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı