Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

xepadd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Valorant'a girerken DX11 feature Level 10.0 is required" hatası alıyorum. Ekran kartım NVIDIA GeForce 8600 GT DxDiag'a baktığımda DirectX 11 destekliyor.

Ekran kartınız donanımsal olarak DX11 desteklemiyor. Çözümü yeni ekran kartı almak, GT400 ve HD5000 üstü kartlar DX11 destekliyor.

Ekran kartınız donanımsal olarak DX11 desteklemiyor. Çözümü yeni ekran kartı almak, GT400 ve HD5000 üstü kartlar DX11 destekliyor.

Hocam benim ekran kartı. 10.1 destekliyor ama oynayabiliyorum o nasıl oluyor.
Arkadaşlar teşekkürlerde hiçbir şekilde oynayamaz mıyım?

Maalesef.

Artı -1 Eksi
Bir tane yazılım vardı.
Maalesef, getirisinden çok götürüsü oluyor o tarz programların. Birkaç kere bu tarz programlardan kaynaklanan hatalarla karşılaştım, desteklemiyorsa oynayamayacaksın yapacak çok da bir şey yok.

Maalesef, getirisinden çok götürüsü oluyor o tarz programların. Birkaç kere bu tarz programlardan kaynaklanan hatalarla karşılaştım, desteklemiyorsa oynayamayacaksın yapacak çok da bir şey yok.

Ama her arkadaşım oynuyor bende oynamak istiyorum ya ):

Geri
Yukarı