Valorant "DX11 feature level is 10.0 is required to run the Engine" Hatası

Eren CanNN

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, daha önce laptopumda rahatça kasmadan Valorant oynuyordum, sonra laptopa güncelleme geldi ve güncellemeden sonra Valorant açmaya çalışırken "DX 11 feature level is 10.0 is required to run the Engine" diye bir hata alıyorum, sebebi nedir? Nasıl çözerim?

HD Graphics için söyledim hocam yanlış olmasın ama GT 525 m ile oynayabilirsiniz ama akıcılık berbat olur GTX 1080 ile 90 FPS civarı alıyorum.
Performans olarak dediğiniz gibi iyi olmaz. Fakat burada önemli olan oyunu açmak.
@Yener K. hocam nasıl böyle olmuş şaşırdım. DDU ile harici ekran kartının sürücüsünü kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.
Cihaz dahili ekran kartını kullanmış olabilir. Dediğim yolla açabilir. Denemek gerekir.

Performans olarak dediğiniz gibi iyi olmaz. Fakat burada önemli olan oyunu açmak.
Cihaz dahili ekran kartını kullanmış olabilir. Dediğim yolla açabilir. Denemek gerekir.

1629701777387.png

Bu bölümden Valorant'ı seçin ve yüksek performanslı NVIDIA işlemcisini seçin ve alt kısma inip güç seçenekleri kısmından maksimum performansı seçin bu işlemden sonra oyun harici grafik kartı ile açılacaktır. Ben Sniper Elite 4'ü seçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı