Valorant DX12 olan ekran kartını kabul etmiyor

DX11 özellik seviyesini düzeltmek için grafik kartı sürücünüzü güncellemeli veya yeniden yüklemelisiniz 10.0, motor hatasını çalıştırmak için gereklidir. Sürücüyü üreticinin web sitesinden manuel olarak indirebilir ve grafik kartı sürücüsünü güncellemek için bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Ekran kartım DX12 fakat Valorant'ta şu hata kodunu alıyorum: "DX11 feature Level 10.0 is required to run Engine"

O hata bende de vardı. Driverini yükle. Eğer yüklüyse güncelleştir. Eğer o da olmazsa ekran kartı driverini kaldırıp tekrar yükle. Bende böyle düzelmişti.

Ekran kartın büyük ihtimal DX11 desteklemiyor. DX12 göstermesi Windows 10 ile ilgili ama yine de ekran kartını yaz.

Ekran kartım eski bayağı NVIDIA 9600 GTi
O hata bende de vardı. Driverini yükle. Eğer yüklüyse güncelleştir. Eğer o da olmazsa ekran kartı driverini kaldırıp tekrar yükle. Bende böyle düzelmişti.

Atar mısın sürücüleri?

Kartınız DX11 destekliyor ama özellik seviyesi yetmiyor. Yeni güncellemeyle özellik desteği sınırlanmış. Windows'u ve ekran kartınızın sürücülerini güncellemeyi deneyin, olmazsa kartınız desteklemiyordur oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı