Valorant e-postasını unutmak

Daha fazla  
Merhaba. Telefonu sıfırlayınca Valorant hesabimin maili de gitti mailin sifresini hatirliyorum ama maili hatirlamiyorum :D trajik bir olay. Valorant hesabinin isim ve sifresini de biliyorum ama 2 asamali dogrulama oldugu icin giremiyorum. Ne yapmam gerek? Bir sekilde e-posta ismini ogrenemez miyim?

Riot Games sitesine girip oradan hesabına girmeye çalıştığında e postan gözükür.

Riot Destek > Valorant sitesinden bilet atıp bu durumu anlatın. Hesabınızın kullanıcı adını, şifresini, ligini vb. hesabın sizin olduğunu kanıtlayabilecek hesap özelliklerini onlara söyleyin. Ayrıyeten onlar da size aynı sorulardan ya da farklı sorular sorabilir. Belki bir yolla hesabınıza erişiminizi sağlarlar.

Bu bahsettiğim yöntemi şifresi unutulan bir hesap için yapmıştık. Almıştık da. Benzer bir durum gibi.

Riot Destek > Valorant sitesinden bilet atıp bu durumu anlatın. Hesabınızın kullanıcı adını, şifresini, ligini vb. hesabın sizin olduğunu kanıtlayabilecek hesap özelliklerini onlara söyleyin. Ayrıyeten onlar da size aynı sorulardan ya da farklı sorular sorabilir. Belki bir yolla hesabınıza erişiminizi sağlarlar.

Bu bahsettiğim yöntemi şifresi unutulan bir hesap için yapmıştık. Almıştık da. Benzer bir durum gibi.
denicem tesekkurler

Maalesef hesabi sadece Valorant icin acmistim çıkmazdayım.
Hesaba telefon numarası bağladıysanız kurtarabilirsiniz , onun dışında hesabın ilk oluştururken girdiğiniz bilgileri girerseniz kurtarma olasılığınız yüksek. Fakat yinede telefon numarası daha garanti olur.

Benim Valorant hesabım çalındı. Hesap kurtarma gittim ilk e-posta istiyor ve ben ilk e postamı hatırlamıyorum. Yardım eder misiniz ne yapmalıyım?

Geri
Yukarı