Valorant ejder ateşi hançer alınır mı?

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Arkadaşlar, şu an bende yağmacı bıçak var fakat bugün marketime ejder ateşi hançer gelmiş. Çok alasım var ama bir yandan da diğer skinlerimle uyumlu olmayacağını düşünüyorum çünkü yağmacı vandal yağmacı sheriff var ve elime yağmacı vandalı aldıktan sonra ejder ateşi hançeri almak biraz saçma gözükücekmiş gibi düşünüyorum.

Mesela şu an yağmacı sheriff, yağmacı vandal, yağmacı bıçak; böyle kombin gibi olduğu için pek de ejder ateşi hançer alasım yok ama bir yandan da böyle canım istiyor almak. Bu oyun galiba para yatırma bağımlılığı yapıyor :D

Evet hocam maalesef yapıyor psikolojik olarak almaya zorluyor sizi(tabi siz bunu fark etmiyorsunuz). Ama sadede gelelim hocam çok pahalı değil mi ya ? Yani yağmacı varken ejder ateşi almak biraz mantıksız geliyor bana.

Dediğiniz hançer çok güzel fakat bence yağmacı daha güzel. Bu soruyu kendi kişisel görüşünüze göre almanız daha mantıklı olur. İnsanların görüşü farklı olabilir. Sevdiyseniz alınabilir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar, şu an bende yağmacı bıçak var fakat bugün marketime ejder ateşi hançer gelmiş. Çok alasım var ama bir yandan da diğer skinlerimle uyumlu olmayacağını düşünüyorum çünkü yağmacı vandal yağmacı sheriff var ve elime yağmacı vandalı aldıktan sonra ejder ateşi hançeri almak biraz saçma gözükücekmiş gibi düşünüyorum.

Mesela şu an yağmacı sheriff, yağmacı vandal, yağmacı bıçak; böyle kombin gibi olduğu için pek de ejder ateşi hançer alasım yok ama bir yandan da böyle canım istiyor almak. Bu oyun galiba para yatırma bağımlılığı yapıyor :D
Bence skin al bıçak yerine

Bence alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı