Valorant ekranı daralıyor

İşletim sistemi
Windows 7

GTX 1050

Picopat
Daha fazla  
Valorant'ı açıyorum ve ekran sıkışıyor, yani daralıyor, yazılar okunmuyor.
Fare imlecini sadece monitörün üst kısmında oynatabiliyorum, alt kısmında oynatamıyorum.
Çözümü var mıdır?

30 dk beklesem açılmayacak değil mi? :(
Açılmaz diye düşünüyorum. Açılsa da 5 FPS bile alamazsınız. Şahsen 5 FPS ile oynayacağıma 500 ping ile oynarım daha çok zevk alırım. Oyunu denemek istiyorsanız bir ara internet kafeye gidip deneyebilirsiniz. Umarım siz de yeni bir bilgisayar alabilirsiniz.

Hocam sizde satılık işlemci var mı Q9400 9550 vs. ?
Maalesef elimde yok. Sadece eski bilgisayarımın parçaları var, E4500 o da işte dediğim gibi. N11 veya Gittigidiyorda satılabiliyor o işlemciler. Oralara bakarsanız 2. el satış sitelerindense daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmış olursunuz.

Maalesef elimde yok. Sadece eski bilgisayarımın parçaları var, E4500 o da işte dediğim gibi. N11 veya GittiGidiyor'da satılabiliyor o işlemciler. Oralara bakarsanız 2. el satış sitelerindense daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmış olursunuz.

Tamam hocam peki ekran kartınız var mıdır?

Tamam hocam peki ekran kartınız var mıdır?
Bende eski bilgisayarımın parçaları dışında parça yok dostum. Eski bilgisayarımın parçaları da senin şu anki bilgisayarınınki gibi. Ekran kartım HD2600 PRO idi. Yani işine yaramaz. Technopatta 2. el ilanları ile ilgili bir kategori var. Oradan kendi ilinizdekilerle konuşup yüz yüze ürünleri inceleyerek alabilirsiniz. Orada fiyatlar olmasi gerektiği gibi oluyor genelde. Eğer çok fazla fiyat yazan açgözlüler olursa forumdakiler tarafından linçleniyorlar zaten. :D

Bende eski bilgisayarımın parçaları dışında parça yok dostum. Eski bilgisayarımın parçaları da senin şu anki bilgisayarınınki gibi. Ekran kartım HD2600 PRO idi. Yani işine yaramaz. Technopatta 2. el ilanları ile ilgili bir kategori var. Oradan kendi ilinizdekilerle konuşup yüz yüze ürünleri inceleyerek alabilirsiniz. Orada fiyatlar olmasi gerektiği gibi oluyor genelde. Eğer çok fazla fiyat yazan açgözlüler olursa forumdakiler tarafından linçleniyorlar zaten. :D
Hocam sonunda ! Sonunda açıldı.

Ama hata verior hocam vanguard başlatılamıyorum diye onu nasıl çözeceğim?

Hocam sonunda ! Sonunda açıldı.

Ama hata verior hocam vanguard başlatılamıyorum diye onu nasıl çözeceğim?
Hata kodu yazması lazım. Onu söyler misiniz?

Geri
Yukarı