Valorant en iyi vandal skini nedir?

İyon asil RGX veya kaos almak istiyorsan en iyi skin onlardır. Skini başkasına göre değil kendine göre al. Ben 8 aydır yağmacı kullanıyorum. Bana göre en iyi skin yağmacıdır mesela. Kişiden kişiye göre değişir.

Kanka yıldız muhafızı asil veya yağmacı alacağım hangisini alayım

Yıldız muhafızı beni sıkıyor, asilim olsa sıkılmazdım ama olan arkadaşlarım var onlar sıkıldığını söylüyor. Ben olsam yağmacı alırdım.
ben çok yatıramıyorum bir skin alma hakkım var onu hangisine kullanayım yani benim yağmacısı olan arkadaşım var asil diyo asili olan var o da asil diyo ama bilmiyorum ışık muhafızı da güzel gibi yani sen hangisini almamı tavsiye edersin (para yatırabilsem ışık muhafızı + asil alırdım)

Kanka yıldız muhafızı asil veya yağmacı alacağım hangisini alayım
Yıldız muhafızı beni sıkıyor, asilim olsa sıkılmazdım ama olan arkadaşlarım var onlar sıkıldığını söylüyor. Ben olsam yağmacı alırdım.
Aga yıldız muhafızı ne konu lol ile ilgili galiba anlayamadım.Işık muhafızı olmasın o veya yıldız belası

Biliyorum kişiden kişiye değişir ama sizce en iyi vandal skini ne 1775VP yükleyeceğim iyon ya da asil almayı planlıyorum çünkü 1775.
VP ve güzel ama 2175VP yapıp rgx almaya ya da kaos almaya değer mi sizce? Marketimde şu an da asil var.
RGX yada kaos bence alınmaz ama delipop,ışık muhafızı,yağmacı yada asil alınabilir

Geri
Yukarı