Valorant en iyi vandal skini nedir?

Dorkdkfkf

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum kişiden kişiye değişir ama sizce en iyi vandal skini ne 1775VP yükleyeceğim iyon ya da asil almayı planlıyorum çünkü 1775.
VP ve güzel ama 2175VP yapıp rgx almaya ya da kaos almaya değer mi sizce? Marketimde şu an da asil var.

Biliyorum kişiden kişiye değişir ama sizce en iyi vandal skini ne 1775VP yükleyeceğim iyon ya da asil almayı planlıyorum çünkü 1775.
VP ve güzel ama 2175VP yapıp rgx almaya ya da kaos almaya değer mi sizce? Marketimde şu an da asil var.

Asil çok kötü bana göre yagmacı veya ejder.

Şu an asil varsa alın bence. Aslında skin almayı mantıksız buluyorum özellikle valorant da çünkü yerden bulacağınız silahların hemen hepsi skinli.

İyon asil rgx veya kaos almak istiyorsan en iyi skin onlardır. Skini başkasına göre değil kendine göre al. Ben 8 aydır yağmacı kullanıyorum. Bana göre en iyi skin yağmacıdır mesela. Kişiden kişiye göre değişir.

Asil gayet güzel hocam, istediğiniz skinin mağazaya ne zaman düşeceği belirsiz, ileride tekrar vp alacaksanız asil alıp geçin, yüklemeyecekseniz güzel diğer skinleri bekleyebilirsiniz.

One tap oynamıyor isen asilde vurma zorluğu çekersin spray zor biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı