Valorant eşleştirmesi adaletsiz

momedibi314

Femtopat
Sırf bu konuyu açmak için üye oldum içimi dökmek istedim.

Genelde R6 CS ya da Battlefield CoD gibi oyunların multiplayer oynadığımda takım eşleştirmeleri çok dengeli maçı kazanıyorsan da kaybediyorsan da dengeli bir eslestirme olduğu için insan oyunu oynarken çok zevk alıyor. Ancak Valorant oyununda böyle bir şey yok. Bu oyunda eşleştirmeler çok uç nokta.

Mesela benim takımıma çok iyi oyuncuları verirken karşıya kötü oyuncuları veriyor ya da tam tersi oluyor. Koskoca firma oyuna saçma sapan yenilikler yapacağına eşleştirme sistemi smurf, booster, toxic kişilere karşı neden önlem almıyor? En basitinden İP ban atsa bu durum düzelir dünya üzerinde 6 Milyar insan var elbet birileri bu oyunu oynar niye oyuncu kaybetme korkusu yüzünden bir şey yapmıyor RİTO?

Sırf bu konuyu açmak için üye oldum içimi dökmek istedim.

Genelde R6 CS ya da Battlefield CoD gibi oyunların multiplayer oynadığımda takım eşleştirmeleri çok dengeli maçı kazanıyorsan da kaybediyorsan da dengeli bir eslestirme olduğu için insan oyunu oynarken çok zevk alıyor. Ancak Valorant oyununda böyle bir şey yok. Bu oyunda eşleştirmeler çok uç nokta.

Mesela benim takımıma çok iyi oyuncuları verirken karşıya kötü oyuncuları veriyor ya da tam tersi oluyor. Koskoca firma oyuna saçma sapan yenilikler yapacağına eşleştirme sistemi smurf, booster, toxic kişilere karşı neden önlem almıyor? En basitinden İP ban atsa bu durum düzelir dünya üzerinde 6 Milyar insan var elbet birileri bu oyunu oynar niye oyuncu kaybetme korkusu yüzünden bir şey yapmıyor RİTO?
Statik IP bunu beğendi. IP Ban atsa bir şey değişmeyecek bu yüzden bıraktım Valorant'ı FiveM başladım burda daha iyi rage geçiriyorum :D

Bence ceplerini düşünüyorlar hocam sen bırakmışsin o bırakmış önemli değil Riot'un umursadigini sanmam.
Kanka ceplerinide düşündükleri yok öyle olsa markete 5 tane random öğe atmak yerine direk markete istediklerini yüksek fiyattan koyarlar tüm öğeleri.
Millet item alır oradan daha çok kazanırlar.
Riotun ne yaptığı belli değil para isteseler tüm öğeleri satıcakları market açarlar onun yerine 5 tane random öğe veriyorlar paramızla alamıyoruz neden markete gelmiyor çünkü.

Rekabetçi oyunların olayı o, özellikle Riot oyun fark etmeksizin eşleştirme sistemini kötü yapmayı beceriyor.

Telefonumda Wild Rift oynarken sıralı ve aram modundan kafamı kaldırmaz oldum, klasik modundaki eşleştirme dengesiz oluyor her zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı