Çözüldü Valorant eşyönsüz filtreleme açınca kapandı açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omeerbey

Centipat
Daha fazla  
Merhaba; iyi bir sisteme sahip değilim, geçen gün Valorant'ta ayarlardan "eşyönsüz filtrelemeyi 4X"e getirdiğim an oyun kapandı.
Tekrar açmayı denediğimde oyun siyah ekranda kalıp 5 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor. Yan hesaplarımdan girmeyi denediğim zaman giriş yapabiliyorum.
Sistemi iyi bir arkadaşıma hesabımı verip ayarları eski haline getirmesini istedim, düzeltti ama ben hala aynı sorunla karşılaşıyorum. Ne yapabilirim?

Çözüm
Bu bilgisayar>C diski>Kullanıcılar>Hangi oturumdaysanız onu seçin>AppData>Local>Valorant>Saved>Config'e geldikten sonra oradaki tüm dosyaları silin hocam.
Eğer AppData görünmüyorsa Bu bilgisayar'a tıkladıktan sonra en yukarıda görünüm sekmesinden gizli öğeler kutucuğuna tik atmayı unutmayın hocam.

@omeerbey Durum nedir hocam? Düzelmiş olması lazım muhtemelen.
Bu bilgisayar>C diski>Kullanıcılar>Hangi oturumdaysanız onu seçin>AppData>Local>Valorant>Saved>Config'e geldikten sonra oradaki tüm dosyaları silin hocam.
Eğer AppData görünmüyorsa Bu bilgisayar'a tıkladıktan sonra en yukarıda görünüm sekmesinden gizli öğeler kutucuğuna tik atmayı unutmayın hocam.

@omeerbey Durum nedir hocam? Düzelmiş olması lazım muhtemelen.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu bilgisayar>c diski>kullanıcılar>hangi oturumdaysanız onu seçin>appdata>local>valorant>saved>config'e geldikten sonra oradaki tüm dosyaları silin hocam.
Eğer appdata görünmüyorsa bu Bilgisayar'a tıkladıktan sonra en yukarıda görünüm sekmesinden gizli öğeler kutucuğuna tik atmayı unutmayın hocam.

@omeerbey durum nedir hocam? Düzelmiş olması lazım muhtemelen.
Çözüldü, teşekkür ederim. @Güllaç

Geri
Yukarı