Valorant fare hassasiyeti nasıl olmalı?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorum herkesin hassasiyeti kendisini en iyi hissetiği hassasiyettir. Fakat ben şu ana kadar DPI ayarı 1000, hassasiyet ayarı 700 olan bir radyant görmedim. Bir ara bir YouTuber'dan elo yükseldikçe hassasiyetin düştüğünü söyleyen bir video izlemiştim. Şu anda plat elodayım. DPI ayarım 800, hassasiyet ayarım 0.6. bu ayarlar plat için iyi midir?

850 DPI 0,29 sens oynuyorum plat2'yim şu an ben :D tamamen sen ve mouse kalmış bir şey kaliteli bir mouse kullandığın zaman otomatik sensin düşüyor gibi hissediyorsun SteelSeries Prime FPS aldım o kadar hafifki elimi agrıtmıyor rahat rahat oynuyorum.

850 DPI 0,29 sens oynuyorum plat2'yim şu an ben :D tamamen sen ve mouse kalmış bir şey kaliteli bir mouse kullandığın zaman otomatik sensin düşüyor gibi hissediyorsun SteelSeries Prime FPS aldım o kadar hafifki elimi agrıtmıyor rahat rahat oynuyorum.

Bende eskiden 200 gramlık bir fare kullanıyordum Bloody'nin. 1 ay önce 50 gramlık bir fareye geçtim ve DPI ayarım 1600'den 800e düştü😀 gerçekten otomatik olarak sens düşüyor.

Youtuberları izlerseniz ayvayı yediniz. Saçma sapan aim geliştirme veya sens bulma videoları izlemeyin. Açın ölüm kalım savaşı ve en rahat olduğunuz hassasiyet ayarını bulun. Gold elodan beridir 800 dpi 0.4 oyun içi hassasiyet kullanıyorum şuan yücelik elodayım. Bunun dışında istisnada olsa e sporcu muj yüksek sensli radyant oyuncu olarak örnek verilebilir, kendisi 800 dpi 1.2 oyun içi hassasiyet kullanıyor.

YouTuber'ları izlerseniz ayvayı yediniz. Saçma sapan aim geliştirme veya sens bulma videoları izlemeyin. Açın ölüm kalım savaşı ve en rahat olduğunuz hassasiyet ayarını bulun. Gold elodan beridir 800 DPI 0.4 oyun içi hassasiyet kullanıyorum şu an yücelik elodayım. Bunun dışında istisnada olsa e sporcu muj yüksek sensli radyant oyuncu olarak örnek verilebilir, kendisi 800 DPI 1.2 oyun içi hassasiyet kullanıyor.

İşte tamamen sana kalmış bir şey o sen nasıl iyi oynuyorsan o sens ve DPI seçicen Windows hassiyetide önemli tabii ki mouse çok etkisi oluyor arkadaşın dedigi gibi elinize oturan bir mouse ile oturmayan mouse arasında çok fark var agırlıkda önemli bu durumda.

Geri
Yukarı